artwork

AXA Sigorta’dan Filenin Sultanları’na yeni şarkı

5 yıl önce

0

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Resmi Sigorta Sponsoru olan AXA Sigorta, 23 Ağustos’ta başlayacak olan CEV A Kadınlar Voleybol Şampiyonası öncesinde voleybolculara motivasyon kaynağı oldu.

23 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek CEV A Kadınlar Voleybol Şampiyonası için Türkiye Voleybol Federasyonu ve Voleybol Milli Takımlar Resmi Sigorta Sponsoru AXA Sigorta, A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularına destek amaçlı hazırladığı şarkının klibinde U16 Kız Voleybol Milli Takım oyuncuları yer aldı.

U16 Kız Voleybol Milli Takım oyuncularının Filenin Sultanları’nın da başarıyı yakalayacağına inandığı mesajını veren klip; TV, radyo ve dijital mecralarda yayınlanacak.

Voleybol alanındaki başarılarımızın Türkiye için bir “milli gurur” olduğunu söyleyen AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken: “İnsanların daha iyi bir yaşam sürmesi için çalışırken daha aktif ve sağlıklı bir yaşama özendirecek sponsorluklar gerçekleştiriyoruz. Ulusal ve uluslararası arenada en başarılı olduğumuz takım sporu olan voleybolu da bu anlamda çok önemsiyoruz. AXA olarak verdiğimiz destekle bu başarıyı sürdürülebilir kılmak ve bu başarıların bilinirliğini artırmak ise bizim bu alanda kendimize edindiğimiz önemli bir görev. Tıpkı müşterilerimizin yanında olduğumuz gibi voleybolcularımızın da tüm Türkiye’nin hayali olan bu kupaya giden yolda yanlarındayız ve yapabileceklerini biliyoruz. Bu özel çalışmanın da beğenileceğine, şampiyona boyunca bir marş olarak tribünlerde yer bulacağına ve daha çok insanı destek vermek için tribünlere getireceğine eminim. Gelecekte Filenin Sultanları olacak genç sporcularımıza da bu çalışmaya katkıları için teşekkür ediyorum.” dedi.

A Milli Kadın Voleybol Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar ise takım arkadaşlarıyla birlikte marşı ilk dinlediklerinde çok duygulandıklarını ifade ederek; “Şampiyonaya hazırlık sürecinde voleybolun geleceği olan genç sporcularımızın seslendirdiği bu marş, bizim için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Arkamızda bu kadar büyük bir desteği hissetmek bizim için çok anlamlı. Hem geleceğin yıldızları U16 milli takımımıza hem de emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Künye

Reklamveren: AXA Sigorta

Reklamveren Yetkilisi: Alper Tanyer, Özge Altıntaş, Onur Gül, Nur Özkan, Nazlı Turan, Naz Gündoğdu, Begüm Bozkurt

Reklam Ajansı: Modiki

Yaratıcı Yönetmen: Murat Bodur

Yaratıcı Grup: Cumhur Güçer, Emre Şuataman

Ajans Prodüktörü: Fatih Yılmaz

Müşteri Grubu: Özge Tuncay, Fatih Yılmaz

Müzik: JingleHouse

Yapım Şirketi: Müşterek

Prodüktör: Burhan Şınlak

Yönetmen: Berk Turhan

Görüntü Yönetmeni (D.O.P): Alican Akgün

Medya Planlama: Havas Medya, Unboxed

PR Ajansı: Sobraz

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...