artwork

AXA Sigorta telefon kazalarına dur diyor

6 yıl önce

0

AXA Sigorta sürüş esnasında mobil telefon kullanımını azaltmayı hedeflediği “Telefon Kazasına Son” kampanyası için yeni projeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Çalışanları ile hazırladığı dijital film ve Petrol Ofisi istasyonlarına yapacakları ziyaretler ile herkesi telefon kazalarına son vermeye çağıran şirket, ayrıca Ramazan Bayramı döneminde Yandex ile hayata geçirdiği lokasyon bazlı bilgilendirme çalışması ile de konuyla ilgili farkındalığı artırmayı hedefliyor.

Şirketin EDAM işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Yol Güvenliği Anketi ve Raporu” sonucunda ortaya çıkan kampanya, sürüş esnasında mobil telefon kullanımını ve mobil telefon kullanımından kaynaklanan trafik kazalarının sayısını azaltmayı hedefliyor.

Telefon kazalarına son vermek için Yandex’le iş birliği

AXA Sigorta “Telefon Kazasına Son” bilinçlendirme kampanyası kapsamında mesajlarını geniş kitlelere ulaştırmak için Ramazan Bayramı boyunca da Yandex Navigasyon uygulaması ile ortak bir çalışma gerçekleştirdi. Şirket özellikle şehirlerarası yollarda yoğunluğun ve kazaların arttığı bu dönemde sık kullanılan farklı rotalarında seyahat edecek sürücülere, yol üzerinde kampanya mesajını dijital billboard’larda gösterdi ve kampanyaya katılmaya çağırdı. Bir milyon Yandex kullanıcısına ulaşılması hedeflenen çalışma, her iki şirket için de bir ilk niteliği taşıyor.

AXA Yol Güvenliği Anketi ve Raporu

Künye:

Reklamveren AXA Sigorta
Yaratıcı Ajans Sobraz
Prodüksiyon Allegro
Medya Planlama Havas
PR Ajansı Sobraz

 

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...