Axa Health sağlığa ve ‘iyi olma’ya ışık tutuyor

Axa Health, insanların zihinsel ve fiziksel durumunu iyileştirmek için dev lambaların bulunduğu bir açıkhava gösterisi başlattı.
Markanın “Feelgood Health” kampanyasının bir parçası olan yerleştirme, kışın karanlık günlerine biraz gün ışığı getirmeyi amaçlıyor.

Yaklaşık beş metre yüksekliğinde ve mevsimsel duygudurum bozukluğu (SAD) ampulleriyle donatılmış üç masa tarzı lamba, güneş ışığının yoğun parlaklığını ve spektrumunu taklit ederek karanlığı bir nebze olsun örtmeyi amaçlıyor. Lambalar kolayca etkinleştirilebiliyor. QR kodları, tüketicileri kampanya hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri ve daha sağlıklı durumda olmanın yollarını keşfedebilecekleri Axa Health merkezine yönlendirecek.

Yoldan geçenler, ışık terapisinin tadını çıkarmak için lambaların altına oturmaya davet edilir. Axa Health ayrıca ücretsiz sıcak içecekler, doldurulabilir su şişeleri ve yoga matları dağıtacak. Marka elçileri, insanları gün boyunca sağlıklarına odaklanmaları için zaman ayırmaya teşvik edecek.

Aktivasyon, (25 Şubat’ta DJ Jo Whiley de lambaları deneyecek) King’s Cross, Londra’dan başlayarak İngiltere’de seyahat edecek. Her yerde iki gün kalacak olan lambalar, 27 Şubat’tan itibaren Manchester’daki Spinningfields Meydanı’nda ve 3 Mart’tan itibaren Glasgow’daki Fort Alışveriş Merkezi’nde olacak.

Fallon London, projeyi teslim etmek için MSL UK ile birlikte çalışıyor. MSL UK, King’s Cross kurulumunda Whiley ile içerik sunacak bir sosyal medya dizisi de dahil olmak üzere PR etkinliğini yönetecek. Medya planlama ve satın alma Starcom tarafından yürütülüyor.

Axa Health Pazarlama ve Teklif Direktörü Andy McClure şunları söyledi: “Amacımız, müşterilerimizin sağlık yolculuğu boyunca yanlarında olan, kendilerinin en iyi versiyonu olmaya teşvik eden ve güçlendiren bir marka olmaktır.”

Fallon London Kreatif Direktörü Mark Elwood ise: “Spor salonuna gitmek, köpeği gezdirmek, ne yiyip içtiğimizi takip etmek, çoğumuz biraz daha sağlıklı olmaya çalışıyoruz ancak sağlık geri planda kalabilir. Bu kampanya, halka küçük sağlık ve mutluluk ışınlarını eğlenceli ve ‘iyi hissettiren’ bir şekilde getirmekle ilgilidir.”

Deneyimsel aktivasyon, Axa Health’in Ocak 2021’de başlatılan “Feelgood health” marka platformunun ve kampanyasının bir parçası. Platform, Axa Health’in bir sağlık sigortası sağlayıcısından aktif bir sağlık ve wellbeing ortağı olmaya kayan konumunun altını çizdi. ortak. Bu aktivasyon, yeni marka platformu için ilk açıkhava çalışmadır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.