Avrasya’nın en büyük reklam şovu Sign İstanbul buluşmaya hazırlanıyor

İFO Fuarcılık tarafından organize edilen Sign İstanbul, Eylül’de “3 kıtayı, bir fuarda” buluşturmaya hazırlanıyor.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörleri için Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarındaki ticaret yollarının kesiştiği bir merkez halini alan fuar, TÜYAP Beylikdüzü’nün 11-12 ve 14. Salonlarında gerçekleştirilecek. M2 bazında geçen yıla göre %33 daha büyüyen Sign İstanbul’u bu yıl yaklaşık 22 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

“Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Led&Led Ekran, Görsel İletişim, Promosyon” ana başlıkları altında 4 gün boyunca sektörünün teknoloji ve uygulama şovuna ev sahipliği yapacak olan Sign İstanbul 2014’de bu sene bir salonun neredeyse yarısında tekstil baskıya yönelik teknolojiler sergilenecek. Bununla birlikte geçmiş yıllarda özellikle dijital baskı ve kopyalama merkezlerinden gelen yoğun ziyaretçi kitlesi, bu seneki organizasyona küçük ebat baskı, çoğaltma ve kopyalamaya yönelik teknolojiler sergileyen firmaların da katılımını sağladı.

Sign İstanbul 2014 bu yıl da özellikle endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, mimar ve mühendisler, perakende malzeme üreticileri, makine ve malzeme ithalatçıları olmak üzere, tekstil, matbaacılık ve promosyon sektör profesyonelleri için kaçırılmaması gereken bir organizasyon olarak gösteriliyor.

İFO Fuarcılık tarafından 11-14 Eylül 2014 tarihlerinde 16.’sı gerçekleştirilecek Sign İstanbul hakkında daha detaylı bilgi ve katılım için fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.