Avon’un yeni yüzü Ezgi Mola oldu

Aktris Ezgi Mola, 133 yıldır kadınları destekleyen ve gururla temsil eden Avon markasının yeni marka yüzü oldu.

Cemiyet, iş ve moda dünyasından Bergüzar Korel, Nazlı Kayı, Naz Elmas, Chloe Ortaç, Ceren Hindistan, Kübra Açil, Merve Çağıran, Naz Elmas, Petek Ertüre, Sinem Yıldırım, Sedef Çalarkan,  gibi isimler Soho House İstanbul’da Avon’un 1920’lerin konseptine uygun partisinde buluştu.

Canlandırdığı rollerle birçok projede yer alan oyuncu Ezgi Mola, Avon’un yeni marka yüzü oldu. Avon, “Efsane’’ maskarası Ultra Volume Maskara’yı tanıtmak üzere bir etkinlik düzenledi.

Soho House İstanbul’da düzenlenen özel partide moda, güzellik, sinema ve sanat dünyasının önemli isimlerine Ezgi Mola’nın başrolde olduğu reklam filmi ilk kez gösterildi. Ezgi Mola: “Türkiye’de Avon’u bilmeyen kadın yoktur herhalde. Benim annem de çok uzun seneler boyunca Avon temsilcisiydi. Benim gibi makyajı seven biri için çok güzel bir iş birliği oldu. Maskara günlük hayatımda en çok kullandığım makyaj malzemelerinden biri.” dedi.

1920’lerin konseptine uygun düzenlenen parti, DJ performansıyla başlarken, 20’lerin caz müziği ile davetlilerin dikkatini çeken “Tin Pan Band” grubu ile devam etti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.