Avon’un burs programı kazananları belli oldu

“Bir Amaç İçin Güzellik” mottosu ile dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katmak için olduğu kadar onları güçlendirmek, eğitmek, ek kazanç fırsatlarıyla hayatlarını değiştirmek hedefiyle de çalışan Avon, 2011 yılından bugüne çocukların geleceği ve eğitimi için hayata geçirilen “Bizim Çocuklarımız” burs programına 2014 yılında da devam etti.

 Kadınlar için Avon Vakfı (Avon Foundation for Women) “Bizim Çocuklarımız” burs programı kapsamında 2014 yılında en çok satış yapan AVON Temsilcilerinin çocuklarını ve torunlarını bursla ödüllendirdi. Avon Temsilcilerinin lise son sınıftaki çocukları ve torunları 2000 dolar tutarında eğitim bursu kazanma fırsatını yakaladı.

Dünya genelinde 13 ülkeden 100 çocuğun almaya hak kazandığı bursun, kazanan isimleri arasında Türkiye’den de 4 isim var. Nevşehir’den Melihat Can’ın kızı Sena Can, Gaziantep’ten Tülay Özcan’ın kızı Feride Özcan, İstanbul’dan Fatma Ulu’nun kızı Neslihan Ulu ve Seydişehir’den Abdullah Yüksek’in oğlu Ahmet Yüksek bu önemli bursun sahibi oldular.

Avon Türkiye Satış Direktörü Orkun Gül konuyla ilgili,  “Bizim Çocuklarımız burs programıyla AVON Temsilcilerinin çocuklarına veya torunlarına burs imkânı tanıyarak yükseköğrenim hayatına adım attıkları bu dönemde kendilerine destek oluyoruz. 2011 yılından bugüne uyguladığımız bu proje ile Türkiye’de toplam 22 öğrenci bu bursu kazanmaya uygun görüldü. Gençlerin eğitim hayatına katkıda bulunmaktan ve destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.