artwork

Avon, meme kanseri ile mücadeleye devam ediyor

7 sene önce

0

AVON Pembe Ajanda’nın bu yılki teması meme kanserini yenen kadınlar…

AVON’un ‘Meme Kanseri ile Mücadele Projesi’ çerçevesinde her yıl hazırlanan ‘Pembe Ajanda’da bu yıl hastalığı yenen kadınların hikâyelerine yer verildi. Ajandanın geliri her yıl olduğu gibi bu yıl da “AVON Meme Kanseri ile Mücadele Projesi” fonuna aktarılarak erken teşhis ve tedavi projelerinde kullanılacak.

Dünyada her 8 kadından birinin kâbusu meme kanserine karşı 19 yıldır savaş veren AVON, her yıl sonunda satışa sunduğu Pembe Ajanda’sında bu yıl hastalığı yenen kadınlara yer verdi. Hastalığı yenen 4 kadın survivor’ın hastalığı öğrenmesi, meme kanseri tedavisinde verdikleri savaş ve hastalığı yenme hikâyelerinin yer aldığı ajandanın geliri AVON Meme Kanseri ile Mücadele Projesi fonuna aktarılacak.

2016 yılında da meme kanseri hakkında bilinç düzeyini artırmak ve daha fazla kadının hayatına dokunmak hedefleniyor. 2016 Yılında 5.000 adet basılacak ve 17,95 TL’ye satışa sunulacak olan Avon Pembe Ajanda’nın içeriğinde Türk Kanser Derneği tarafından verilen meme kanserinden korunma önerileri ve Avon Meme Kanseri ile Mücadele Projesi hakkında bilgiler de yer alıyor.

Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...