Site icon Campaign Türkiye

Avon, doğal içerikli ‘NaturePro’ serisinin reklam filminde Ender Saraç ile buluştu

135 yıldır güzelliğe değer katan Avon, yeni ve yerli ‘NaturePro’ serisi için reklam filminde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Uzman Dr. Ender Saraç’la buluştu.

Özellikle son yıllarda insanların güzellik ürünlerinde doğal kaynaklı bileşenleri tercih ediyor olmalarından ilham alarak doğal içeriklerle kozmetik ve bakım ürünleri yaratan AVON, yüzde 100 yerli üretimle ‘NaturePro’ serisini oluşturdu.

Vücut bakımından saç bakımına kadar ülkemizde yaygın olarak kullanılan sarımsak, at kestanesi, kırmızı biber ve at kuyruğu otu NaturePro serisinde özenle bir araya getirildi. İçerikleri Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Uzmanı Dr. Ender Saraç tarafından da tavsiye edilen ve tüm dermatolojik olarak testleri tamamlanan NaturePro serisi paraben, gluten ve hayvansal kaynaklı bileşen içermiyor.

Über Dijital Reklam Ajansı tarafından çekilen “NaturePro” reklam filminin yönetmenliğini ise Cihangir Ateşağaoğlu yaptı. Dr. Ender Saraç’ın rol aldığı reklam filmi tüm TV kanallarında ve dijital platformlarda yayına girdi.

Reklam Künyesi:

Reklamveren: Avon Türkiye

Reklamveren Yetkili: Özlem Çitçi
Reklam Ajansı: 
Über Dijital
Kreatif Direktör: 
Hande Arslan
Reklam Yazarı: 
Aydeniz Ertunç

Müşteri İlişkileri Direktörü: Cüneyt Tabanoğlu

Müşteri İlişkileri: Tuğçe Kahveci

Sanat Yönetmeni: Özlem Atay

Yönetmen: Cihangir Ateşağaoğlu

Marka Ekibi: Selen Çatılı, Sintia Kaneti, Özge Yaşartürk

Prodüksiyon Şirketi: Spark Film

Medya Ajansı: Spark

Kullanılan Mecralar: TV + Dijital 

Exit mobile version