AvivaSA Mobil güzel yarınlara hazırlar

AvivaSA’nın özellikle FonPro fonksiyonunu içeren mobil uygulaması olan AvivaSA Mobil için hazırladığı yeni reklam filmi dijital mecralarda yayında.

AvivaSA’nın sosyal medya ve dijital iletişim faaliyetlerini yürüten ajansı Promoqube imzası taşıyan reklam filminin konsepti, mobil uygulamanın ruhunu yansıtıyor. Reklamda hayatta hepimizin içinde bulunduğu anı kurtaracak akıllı bir harekete ihtiyaç duyduğu fikrinden yola çıkılıyor. Bu akıllı hareket; yemek yerken telefondan maç izlemek için telefonu ayakta tutabilecek küçük bir yardımcı olan ataş fikrinden tutun, kırışan gömleğin bir parçasını saç maşasıyla düzleştirmeye kadar çeşitlendirilebiliyor ve yanında da mobil uygulamanın sağladığı kolaylıklar gösteriliyor.

Reklam filmi hakkında yapılan açıklamada şu bilgiler paylaşıldı: “Bazen tuttuğumuz takımın maçını kaçırmamak, bazen önemli bir toplantı öncesi dış görünüşümüze hızlıca çeki düzen vermek; kısacası içinde bulunduğumuz anı kurtarmak için hayatta hepimizin akıllı bir harekete ihtiyaç duyduğu anlar vardır. Peki ya kendimize güzel yarınlar hazırlamak ve hayatımızı daha kolay hale getirmek için de akıllı hareketlere ihtiyacımız yok mu sizce? Tabii ki var! Sektörümüzün en gelişmiş mobil uygulaması AvivaSA Mobil ile bireysel emeklilik ve sigorta işlemlerini tek bir uygulama üzerinden sunarak müşterilerimizi, onların hayatlarını kolaylaştıracak akıllı hareketlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımız diledikleri an, diledikleri yerde, birikim ve sahip olduğu sigorta ürünlerini yönetmek, anında canlı destek almak, fon dağılımlarında değişiklik yapmak gibi pek çok akıllı hareketi AvivaSA Mobil ile gerçekleştirebiliyor.”

Künye

Reklamveren: AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Reklamveren Temsilcileri: Zeynep Karaman, Özgecan Okay, Melis Topçu, Ezgi Erdem, Zeynep Erkasar

Yaratıcı Ajans: Promoqube

Genel Müdür: Korhan Kurt

Yaratıcı Ekip: Nükte Yıldırım, Merve Yapıcı, Didem Dezer

Müşteri Ekibi: İpek Gündüz, Onur Erdem

Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film

Yönetmen: Ali Can Zeren

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.