artwork

Avea’nın interaktif reklam filmini 70 bin kişi izledi

9 sene önce

0

Yeni imaj filminden yola çıkarak, interaktif bir video oluşturan Avea, filmin ana fikrini izleyicilere birebir tecrübe ettiren, entegre bir kampanya yaptı.

Kampanya kapsamında “Youtube annotation” tekniği ile akışına izleyicinin karar verdiği interaktif bir video oluşturuldu. “Dokunursun çok şey değişir” konseptli yeni reklam filminin çekimleri sırasında bu interaktif kurgu için özel sahneler çekildi ve bu sahnelerden sosyal medyada yayınlamak üzere yeni bir versiyon hazırlandı.

Reklam filminde Avea’nın müşterilerine sunduğu hizmetleri sembolize eden Avea amblemi, oyuncuların ambleme dokunmasıyla, hayatlarında oluşan olumlu değişimi gösteriyor. İnteraktif video ise oyuncuların ambleme dokunmadığı ve hayatında hiçbir değişimin olmadığı bir kurguyla başlıyor. İzleyicinin “Dokun Film Değişsin” yazısıyla birlikte beliren ambleme tıklamasıyla olumlu değişimi gösteren kurgu ile devam ediyor.

Video, 31 Ekim’de avealilarbilir.avea.com.tr sitesinde yayınlanmaya başladı ve hali hazırda 70 bin izlenme sayısı ile kısa zamanda viral başarı elde etti.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Mercedes-Benz 100. Yıl Cumhuriyet Rallisi başladı

100 klasik otomobil Cumhuriyet’in 100. yılında yollarda...

Espressolab’in yeni reklam filmi: “Bizim dünya kahvecimiz”

Yerli ve milli bir marka olarak 3. nesil kahve akımının...