artwork

Avea iPhone 5 için ön talep toplamaya başladı

11 yıl önce

0

Avea İletişim Merkezleri 14 Aralık’ta satışa sunulacak iPhone 5 için ön talep toplamaya başladı. Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulacak iPhone 5’in fiyatı 2.139 TL olarak belirlendi.

Satış öncesinde Avea İletişim Merkezleri aracılığıyla müşterilerinden ön talep toplamaya bugün itibaryla başlayan Avea, müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında sunulacak olan iPhone’a özel kampanya tekliflerini 14 Aralık’ta açıklayacak.

Müşterilerine istedikleri akıllı cihazı istedikleri kampanya teklifi ile alma imkanı sağlandıklarını belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk “Ülkemizde merakla beklenen iPhone5’i tüm müşterilerimizin ihtiyacına uygun ve avantajlı fiyat alternatifleri ile sunacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizi son teknolojilerle, sade, ekonomik ve çeşitli tekliflerle buluşturuyoruz, her zaman müşteri odaklı düşünüyor, onların ihtiyaçlarına göre farklı ve ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Yenilikçi ve özgürlükçü anlayışımızı cihaz kampanyalarımıza da taşıyoruz” dedi.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...