Avea bayi çalışanlarının üniformalarını yeniledi

Avea, bayi çalışanlarının üniformalarını yeniledi. Daha keyifli ve dinamik bir çalışma ortamı için, Avea ailesinin kadın çalışanları lacivertin üstüne pembe; erkekler ise yeşil renkli tişörtlerle hizmet verecek.

Dinamik pembenin ve enerji yeşilinin kendisi için ‘genç’ kelimesinin Avea markasındaki karşılığı olduğunu belirten genç modacı İdil Tarzi Avea için tasarladığı kıyafetler hakkında şunları söyledi: “Her iki renk de2012 sezonunun yeni renk tonları arasında yer alıyor. Bu renkleri, çok modern kalıba sahip, yüksek yakalı polo t-shirtlerde kullandım. Pantolon ve eteklerde ise rengi, alternatif laci olarak adlandırdığımız yeni bir tonla bütünleştirdik. Mat görüntülü özel dokuma koton bir kumaş ile çalıştığımız bu modellerin üzerinde ise, üçüncü renklerle uyumlu son derece modern etiketlemeler var.”

Logo kadar çalışanların kıyafetlerinin de marka için çok önemli olduğunu söyleyen Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz’ın ise konuya ilişkin görüşleri şöyle: “Avea kokusu ve mağaza dekorasyonu ile başlattığımız değişim rüzgârı şimdi de çalışanların kıyafetleri ile devam ediyor. Bu yeniliğin, müşterilerle doğrudan iletişimde olan Avea çalışanlarının heyecanını ve canlılığını yansıttığına inanıyoruz. Artık müşterilerimiz Avea ailesini kıyafetlerinden tanıyacak. Sahada tüm ekiplerimiz yeni kıyafetleri ile daha dinamik olacaklar ve bu enerjiyi müşterilerimiz mağazalara adım atar atmaz hissedecek.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.