Avantgarde Management ve Medd Group el sıkıştı

Müşterilerine özelleştirilmiş kurumsal ve marka iletişim hizmetleri sunan Avantgarde Management, MEDD Group ile partnerlik anlaşması yaptı.

Avantgarde Management İletişim Danışmanlığı Genel Müdürü Burçak Ilıman konuya ilişkin olarak şunları söyledi: “Medd Group Türkiye’nin ilk medya planlama satın alma network’unu oluşturarak sektördeki büyük bir açığı kapatmış oldu. Reklam, satın almaya ikna edici en iyi mesajı, ürünün veya hizmetin hedef kitlesine ulaştırır. Halkla ilişkiler ise, satış için gerekli olan şartları ve uygun çevreyi yaratma çabasındadır. Bu durumda halkla ilişkiler, reklamı ve pazarlama etkinliklerini destekleyen bir vazgeçilmez olarak karşımıza çıkıyor. Üyelerine rakip ajanslarla rekabet eşitliği sağlamak, araştırmalar ve analizlerle sektöre yön göstermek noktasında büyük faydalar sağlayan Medd Group çatısı ile halkla ilişkiler alanında partner şirket olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Doğanay İçecek Grubu, Demos Fuarcılık, AG Holzmann, YKS Tesis Yönetim Hizmetleri, Clarion Events İnternational Fair, Bijuteri ve Aksesuarcılar Derneği (BIJUDER), Sancaktepe Belediyesi, Galeri İrfan Home, Casio, Tatlıses Gıda, CYF Fuarcılık, Makro Market ve Civil Çocuk Giyim’in iletişim danışmanlığını yürüten Avantgarde Management, yeni dönemde Medd Group ile de başarılı çalışmalara imza atmayı hedefliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.