Avansas ve Nescafé’den “işyerlerine dönüşe özel” kampanya

Avansas ve Nescafé; yeni normalleşme ve işyerlerine dönüş süreciyle ilgili bir reklam filmi serisi yayımladı. “Çok uzun bir mola verdik, iyi bir başlangıç lazım” söylemiyle hikayeleştirilen 2 filmlik seride, özlediğimiz işyeri hayatına dönüş süreci anlatılıyor.

İşyerinin alışveriş yeri Avansas ve kahve pazarının lider markası Nescafé; Covid-19 pandemisinin kontrol altında tutulmasıyla artan işyerlerine dönüş sürecini, hayata geçirdikleri yeni reklam filmi serisi ile ekranlara taşıdı. Lokal imzası taşıyan ve “Çok uzun bir mola verdik, iyi bir başlangıç lazım” söylemi ile hazırlanan seride, uzun süredir evlerinde kalan çalışanların işyerlerine dönüş süreçleri anlatılıyor.

Serinin bir filminde kepenklerini uzun süre sonra yeniden açan bir erkek berberinin ilk iş günü anlatılırken, diğer filmde bir beyaz yakalı çalışanın işyerindeki ilk saatleri merkeze alınıyor. Seride günün ilk kahvesi Nescafé ile içilirken, Avansas çalışanı tarafından getirilen işyeri ihtiyaçları paketi yüzleri güldürüyor.

“Yapılacak çok iş var belki ama önce özlediklerinin keyfini çıkar” söylemi ile ilk iş günün hasretine ve yeni normalleşme süreci ile işyerlerine dönüşüne gönderme yapan seri, “Avansas ile işyerinizin ihtiyaçları, 1 iş gününde kapınızda” mesajı ile son buluyor.

Avansas ve Nescafé iş birliği ile yayımlanan reklam filmleri, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca televizyon, sosyal medya ve dijital platformlarda yayında olacak.Künye:

Reklamveren : Avansas ve Nescafé

Reklamveren Yetkilisi : Yaman Altan, Mehmet Arkış

Reklam Ajansı : Lokal

Yapım Şirketi : Public

Yönetmen : Gülşah Çınar

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.