artwork

Audi R8 için yolunuzu değiştirebilirsiniz

5 sene önce

0

Audi yeni R8 modelini global bir kampanya ile piyasaya sürdü. Reklamda Audi’yi takip edebilmek için hız yaparken yollarda kargaşaya yol açan karakterleri izliyoruz.

Bartle Bogle Hegarty tarafından yaratılan reklam, R8’i sadece kullanmanın değil aynı zamanda takip etmenin de zevk verdiği fikri üzerinden giderek aracın gücünü ve tasarımını öne çıkarıyor. Gelin ve damat bile düğünlerini anında terk edip arabanın peşine düşüyorlar. Taksi sürücüsü ve kargo görevlisi de R8’e yaklaşmak için yollarını değiştirerek kaos yaratıyorlar. Tüm bunlar olurken Audi’nin güvenli ve soğukkanlılıkla sürüldüğünü görüyoruz. Arka planda 20 yaşındaki şarkıcı ve söz yazarı Reneé Dominique’in cover’ladığı The Carpenters’ın ‘Close to You’ şarkısı çalıyor.

1 dakikalık filmin kısa versiyonları Instagram Stories, YouTube ve Facebook’ta yayınlanacak.

Audi’den Dr Felicitas Nogly: “Bu işle gurur duyuyoruz. Mizah, cazibe ve iyi sinematografinin mükemmel bir şekilde harmanlandı. Tüm dünyayı gülümseteceğine inanıyoruz ve insanlar, Audi Sport’un en iyi arabası yeni Audi R8 için çok heyecanlı.” dedi.

Michal ve Lasar şöyle ekledi: “Audi ile her zamanki gibi basit bir evrensel gerçek bulmak zorunda kaldık: Kimse yolundan alıkonulmak istemez, yeni R8 nedeniyle olmadıkça. Ekibimiz çok çaba gösterdi. Audi için hatırlanabilir bir iş yaptığımızı umuyoruz.”

Künye

Reklamveren: Audi

Ajans: Bartle Bogle Hegarty

Yönetmen: Sam Brown

Medya Ajansı: PHD

Senin için
Tümünü göster
Tinder’dan “dövme salonu”

Tinder “çift” dövmelerini silmeye davet ediyor...