artwork

Atıl Kutoğlu, Vodafone Red ekipleri için tasarladı

10 yıl önce

0

Abonelerine iletişim hizmetleri sunan Vodafone Red, ünlü modacı Atıl Kutoğlu’yla yaptığı iş birliğini Zorlu Center Vodafone Cep Merkezi’nde düzenlenen lansmanla tanıttı.

Lansman sırasında, Atıl Kutoğlu’nun VIP Red abonelerine özel tasarladığı iPhone ve iPad kılıfları da tanıtıldı. Vodafone Red abonelerinin ihtiyaçlarını karşılayan saha ekipleri, New York Moda Haftası‘nda yıllarca Türk modasını tanıtan ve geçtiğimiz yıl Avusturya Devleti’nin en yüksek onur nişanına layık görülen Atıl Kutoğlu’nun Vodafone için tasarladığı özel kıyafetleri giyecek.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, “Abonelerimizin hayatını kolaylaştırdığımız, her şeyin en baştan tam olduğu Vodafone Red dünyasını 2010’da lanse ettik. Türkiye’nin dijital dönüşümü yolunda sürekli hizmet ve teknoloji yatırımları yaparken, abonelerimize verdiğimiz hizmet kalitesini de önceliklendiriyoruz. Red’lilere hizmet götüren özel hizmet ekibimizin kıyafetlerini, global bir marka olan Atıl Kutoğlu’nun şık tasarımlarıyla yeniliyoruz” şeklinde konuştu.

Atıl Kutoğlu, Vodafone için bir şeyler tasarlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti. “Modern sanattan esinlenerek tasarladığım, geometrik ögeler taşıyan kreasyonlarım sade bir lüksü temsil ediyor. Onların Vodafone Red ekiplerine ve tüm arkadaşlara çok yakışacağını düşünüyorum” dedi.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...