ASOS ve Crayola iş birliğinden yaratıcı kozmetik serisi

Her ne kadar meyve suyu kutuları, atıştırmalık zamanı ve boyama kitapları dönemi geçse de, bazen sadece bir çocuk olmak istiyoruz. İşte bu yüzden, ASOS ve Crayola iş birliğinden ortaya çıkan, çocuk yaşlarda gözümüze çarpan o parlak sarı kutudaki renkler kadar canlı renk tonlarındaki 58 parçalık makyaj koleksiyonu, heyecan uyandırıcı.

“Yaratıcılığın gücü” vurgusu, birçok sanat ve el sanatları ürününe uygulanan Crayola, şimdi Crayola, farklı türden bir tuval den yaratıcılığa devam edecek. Şirket, ASOS ile bir işbirliği başlattı.

Seride yer alan ürünler tamamen vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Crayola Beauty, markanın kendini ifade etme şekli ve kişisel yaratıcılığın ruhundan ilham alıyor. Ürün serisi, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, renk ve kişilik dolu.

Kapsayıcılığı vurgulayan ürün serisi, cinsiyet ayrımı yapmayan renk değiştiren rujlar, far paletleri, parlak aydınlatıcılar, kalın maskaralar ve makyaj fırça seti içeren 58 parçadan oluşuyor.

Ambalaj, çocukken boyama kitapları ile zaman geçiren herkese tanıdık gelecektir. Dudak, yanak ve yüz “boya kalemleri”, minimalist siyah-beyaz pastel boya ambalajlarına karşılık gelen renkli ambalajlarla aynı ikonik Crayola marka görünüşüne sahip.

C is for Colour Block. Unleash colour with Crayola beauty exclusively at ASOS. Go play. 🎨

ASOS Face + Body (@asos_faceandbody)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.