Aslı Enver DeFacto’nun yeni reklam yüzü oldu

Aslı Enver DeFacto’nun yeni reklam yüzü oldu. Marka, bu yeni iş birliğini yayınladığı yeni reklam filmi ile duyurdu. DeFacto’nun iki yıldır birlikte çalıştığı karizmatik oyuncu Aras Bulut İynemli’nin ve Aslı Enver’in rol aldığı filmde, genç yıldızların performansı göz doldurdu.

İynemli’nin Enver’e “Artık birlikteyiz, hoş geldin” dediği reklam filmi, ikilinin sevenleri tarafından büyük beğeni topladı.Kampanya filminde DeFacto Studio’nun kombinleri iki ünlü ismin arasında geçen esprili tanışma diyaloğuyla tanıtıldı. Reklam filminin yönetmenliğini Bora Egemen üstlenirken, fotoğrafları Tamer Yılmaz çekti. DeFacto reklam filmi için birlikte rol alan ikili, bir yıl boyunca pek çok sürprize imza atacak.

Bora Egemen’in yönetmenliğini yaptığı kampanya filminin prodüksiyonunu Astronot Film üstlenirken, fotoğraf çekimi ise Tamer Yılmaz tarafından gerçekleştirildi. Filmin müziği için Deeperise’ın hit şarkısı Raf kullanıldı.

Reklam filmi 5 Ekim’den itibaren televizyon kanallarında ve eş zamanlı olarak dijital mecralar, yazılı basın ve açık havada yerini aldı.

KÜNYE

Reklamveren Defacto
Ajans 
McCANN Istanbul
Kreatif Direktör Can Bilginer, Neslihan Soydaş
Yaratıcı Ekip Demeter Dinler, Melda Börekçioğlu, Burcu Deniz
Müşteri İlişkileri Ekibi Funda Hergül Akın, Clara Sera Altıparmak, Ceyda Öztopçu
Stratejik Planlama Ekibi Zeynep Yağcı Yıldızlı, Gizem Yalçın
Ajans Prodüksiyon Ekibi Zeynep Doğu, Saygın Saral
Prodüksiyon Şirketi Astronot Film
Yönetmen Bora Egemen
Post Prodüksiyon Band
Fotoğraf Tamer Yılmaz

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. seren diyor

    Yerli dizi kötülüğünde bir oyunculuk, kötü açılar, ucuz produksiyon.. Kesin çok beğenilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.