artwork

ASICS egzersizin stresi azaltan gücünü vurguluyor

1 yıl önce

0

Crispin Porter Bogusky Londra‘nın kadınlar tarafından yönetilen yeni stüdyosu WMN, fitness markası ASICS için hazırladığı ilk küresel kampanyayı yayınladı.

“She Breathes”, çeşitli stresli durumlarda derin nefesler alan ve yüksek sesle veren bir dizi kadının rol aldığı bir filmle ASICS Women NAGINO koleksiyonunu tanıtıyor. Egzersiz yapan kadınların nefesleri farklı bir ritim kazanıyor. Koşmak, tenis oynamak, yoga yapmak, onları günlük yüklerinden arındırıyor ve daha huzurlu bir ruh haline büründürüyor.

Avrupa, ABD ve Asya’da yayında olan kampanya, hareket ve well-being arasında pozitif bir bağlantı olduğunu gösteren ASICS 2022 State of Mind Index’e cevaben oluşturuldu. Ayrıca kadınların erkeklerden haftada ortalama 40 dakika daha az egzersiz yaptıkları da ortaya çıktı.

CPB Avrupa CEO’su ve WMN Kurucusu Helen James: “Kendinize zaman ayırıp egzersiz yaptığınızda, derin ve sakin bir şekilde nefes aldığınızda, bitmek tükenmek bilmeyen yapılacaklar listenizin üzerinizde yarattığı ağırlık azalır ve stres seviyeniz düşer.” dedi.

WMN, markaların kadınlarla iletişim kurma biçimlerini değiştirmek için bu ay başlatıldı.

ASICS EMEA Başkan Yardımcısı Gary Raucher şunları ekledi: “Stres ve kaygı düzeylerinin artmaya devam ettiğini farkındayız ancak egzersizin de yardımcı olabileceğini biliyoruz. Yine de kendi araştırmamız, kadınların erkekler kadar egzersiz yapmadığını ve bunun da State of Mind puanlarını olumsuz etkilediğini gösteriyor. Bunu değiştirmemiz gerekiyor.”


Künye
Ajans: WMN
Yönetmen: Amy Becker Burnett
Fotoğrafçı: Wendy Huynh

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...