Arzum’dan elleri düşünen kampanya

Türkiye elektrikli ev aletleri markası Arzum’un yeni kampanyasında başrol “değerli eller”in. Kadınların marifetli elleriyle, evlerini ve hayatlarını güzelleştirmesini konu alan reklam filmi, “Yaşam, senin değerli ellerinde şekilleniyor, güzelleşiyor…” ifadesi ile kadınların dünyasına ayna tutuyor. Arzum, kampanyada kadınlara “Sen dokunursun, değişir dünya” mottosu ile sesleniyor. Filmde, kişisel bakımdan gıda hazırlamaya; sıcak içecek hazırlamadan elektrikli süpürgeye kadar markanın çeşitli ürünlerini kullanan; oje süren, bezelye ayıklayan, hediye paketi yapan kadın elleriyle, marka ve kadınlar arasındaki ilişki vurgulanıyor.

Reklam filmine Mustafa Sevilen’in unutulmayan “Eller eller” isimli şarkısı eşlik ediyor. Şarkının kampanya için hazırlanan yeni versiyonu ise “Çırpar karıştırır, gözleri kamaştırır, dokundukça parlatır, değerli ellerimiz…” sözleri ve dinamik melodisiyle akılda kalıyor. Toplanan elektrikli süpürge kablosunu izleyen bebeğin tatlı şaşkınlığı da filmin sempatisini arttıran bir unsur olarak öne çıkıyor.

Trend renklere sahip ürünleriyle kadınların beğenisini kazanan marka, reklam filminin dekorasyonunda da, kadınların çok beğendiği Arzum Marin Serisi’nin huzur veren uçuk mavisini ve Mercan Serisi’in pembeye çalan enerjik rengi mercanı kullanarak kadınların renkli dünyasının altını çiziyor.

Bu yıl 50. yılını kutlayan Arzum’un, kadınlara seslendiği yeni kampanyası, iki yıl süren araştırmalar sonucunda kadınların Arzum’u evlerinde ve hayatlarında en önemli yardımcısı olarak görmesi sonucu ortaya çıktı.

Künye:

Reklamveren Arzum Elektrikli Ev Aletleri

Reklamveren Temsilcileri Mehtap Yıldız, Neslihan Demir

Reklam Ajansı Piramit

Yaratıcı Yönetmen Deniz Köker

Müşteri İlişkileri Koordinatörü Deniz Sesli

Yaratıcı Ekip Cemile Başpınar, Merve Kesici, Nuriye Şahin

Müşteri İlişkileri Ekibi Mehmet Ali Erdoğan, İrem Özdemir

Prodüksiyon Ekibi Esra Seyrekbasan, Alev Cihan

Prodüksiyon Şirketi Shortcut

Yönetmen Ariel Goldenberg

Post Prodüksiyon Sinefekt

Medya Satın Alma Ajansı MEC

Mecralar TV, Sosyal Medya, Gazete, Dergi, Açıkhava, Radyo

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.