artwork

Arzum Elektrikli Ev Aletleri medya planlama ajansını seçti

12 ay önce

0

Küçük ev aletleri sektöründen Arzum, 2022 yılı itibarıyla hizmet aldığı medya planlama ajansında değişikliğe gitti ve MG Media ile çalışmaya başladı.

55 Yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, bilinirliği en yüksek markalar arasında yer alan Arzum, odaklandığı inovasyon ve tasarımın gücüyle hem yurt içinde hem global pazarlarda faaliyet gösteren güçlü Türk markalarından birisi olarak varlığını sürdürüyor.

Sektörde öncü olan ve bir çok ilke imza atan,  yine ilk olan özelliklere sahip olan, Dünyaya Türk kahvesini sevdiren marka Arzum OKKA ailesinin yaratıcısı Arzum, müşterilerine en iyi teknolojiyi sunma ilkesine bağlılığı güçlü bir marka.

Ürünlerinde ve tasarımlarında yenilikçiliğe önem veren Arzum, Türkiye’de ve Dünyada bir çok farklı alanda ödüllere layık görülerek motivasyonunu bir anlamda kendi ilkelerine bağlılığından alıyor.

2022 itibarıyla, sektöründeki en köklü markalardan birisi olan, küçük ev aletleri pazarında bir çok ilki tüketicisiyle buluşturan, Türkiye ve dünyada bir çok prestijli ödüle layık görülen Arzum, sektöründeki en köklü ajanslardan birisi olan, medya planlamada bir çok ilki hizmet verdiği markalarla buluşturan, yurt içi ve yurt dışında prestijli ödüllerle taçlandırdığı hizmetini 2021’de “Yılın İtibar Kazandıran Medya Ajansı” ödülüyle sürdüren MG Media ile çalışmaya başladı.

Çevrim içi ve çevrim dışı tüm mecralarda Arzum için medya planlama hizmeti verecek olan MG Media, pandemiyle hızlanan, markaların değişen beklentileri, tüketicilerin değişen alışkanlıkları çerçevesinde ölçme ve veri işleme kanallarını ve organizasyonel yapılanmasını güçlendirdi.

Özellikle dijitale yönelik yapılanmasında display ve performans pazarlaması, davranışsal pazarlama enstrümanlarıyla marka ve ürünlere özel mikro segmentasyon analizleri, DMP yönetim süreçleri, DCO projeleri gibi bir çok farklı başlıkta hizmet veren MG Media/Dijital, Arzum için de yatırımlarını verimli şekilde yönetebilecekleri data kaynaklarını, ağları ve hizmetleri sağlıyor olacak.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri ve MG Media iş birliği Şubat 2022 itibarıyla başladı.

Senin için
Tümünü göster
Sony’ye yeni CEO

Sony Grup Başkanı Yoşida Keniçiro’nun görevinden ayrılacağı açıklandı...

İz İletişim’in yeni küresel markası bp Türkiye

Sektörünün güçlü markası bp Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını İz...