Artı İletişim’den evrensel iş etiği ilkelerine imza

Artı İletişim Yönetimi, iş etiğini kurumların yapı taşlarından biri haline getirmeyi amaçlayan Etik ve İtibar Derneği TEİD’e üye oldu.

İş etiği politikası oluşturma ve uygulamanın yanı sıra, etik değerlerin kurumun tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi amacıyla TEİD’in kurumsal üyeleri arasına katılan Artı, etik ve itibar yönetimi alanındaki uluslararası standartları kurum kültürüne kattı.

TEİD üyeliğiyle Artı, bu alanda dünyanın önde gelen global kurumları tarafından kabul gören TRACE sertifikasının da sahibi oldu. Türkiye Cumhuriyeti’nin Birleşmiş Milletler ve OECD nezdinde taraf olduğu yolsuzlukla mücadele anlaşmalarının hayata geçirilmesinde özel sektör koordinasyonu görevini yürüten TEİD, etik risklerin yönetimi alanında dünyada var olan literatürün Türkiye’ye taşınmasına aracılık ediyor. Kişi ve kurumlara entegre iletişim danışmanlığı ve uygulamaları hizmetleri sunan Artı’nın müşteri portföyünde ise Ant Yapı Bayer, Criteo, Enka Kültür Sanat, Etihad Havayolları, Euler Hermes, Facebook, Instagram, İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul Entertainment Group, Korkmaz Mutfak, Otokoç, Pozitif, Verisign, Western Union ve Yapı Kredi Bankası ile iştirakleri bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.