artwork

Arda Türkmen ve Vedat Milor, Knorr’un yeni reklamı için buluştu

6 yıl önce

0

Arda Türkmen ve Vedat Milor, Knorr‘un yeni reklamı için bir araya geldi. Marka, yeni çeşni serilerini tanıtıldığı reklam filmi ile lezzet tutkunlarına ilham vermeyi hedefliyor.

Knorr’un geleneksel doğal kurutma yöntemi ile hazırladığı 4 yeni üründen oluşan yeni Knorr çeşni serisi reklam filmi yayınlandı. Kokusuyla iştah kabartan, sunumuyla göz dolduran, lezzeti damakta bırakan yemekler yapmak konusunda lezzet tutkunlarına ilham vermeyi hedefleyen Knorr çeşni serisi reklam filminde, Vedat Milor ve Arda Türkmen, “Ağır Misafirler” olarak kamera karşısına geçti.

Filmde, karşılaştıkları eski bir arkadaşlarının evine akşam yemeğine davet edilen Milor ve Türkmen, evin hanımının misafirlerin kimler olduğunu gördüğünde yaşadığı şaşkınlıkla karşılaşıyorlar. Eşinin son dakika sürprizi karşısında ne yapacağını düşünen ev hanımı yeni Knorr çeşnilerini kullanarak lezzetiyle, kokusuyla, sunumuyla harika yemekler hazırlıyor. Yemeklerin lezzetine hayran kalan Milor ve Türkmen, ev hanımına övgüler yağdırıyor.

Knorr’un Vedat Milor ve Arda Türkmen “Ağır Misafirler” reklam filmiyle başlayan işbirliği, çeşnili yeni tariflerin yaratılması ve paylaşılması ile yemek tutkunlarına ilham vermek için devam edecek.

Künye

Reklamveren Knorr
Reklamveren Temsilcisi Aslı Erdoğan, Ayşegül Türsen, Dasia Frayman, Kaan Demirel
Reklam Ajansı MullenLowe İstanbul
ECD Berkay Özay
Yaratıcı Ekip Nadir Aydın, Çağkan Yüksel,
Müşteri İlişkileri Ceyda Coşkun, Merve Günay, Tais Berberyan, Gizem Dörtler
Stratejik Planlama Koray Serin
Ajans Prodüktörü Hülya Toptaş Efe, Emirhan Akıncı
Yapım Şirketi Böcek Yapım
Yönetmen Ali Taner Baltacı
Prodüktör Oğuz Peri, Tolga Baysal
Post-produksiyon İmaj

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...