Arda Turan’ın Lassa ile zorlu antrenmanı

FC Barcelona’nın ‘Global Resmi Lastik Partneri’ olan Lassa tarafından çekilen reklam filmi Türkiye ve dünyada aynı anda yayına girdi. Gerard Piqué, Luis Suárez, Neymar Jr. ve Ivan Rakitić gibi yıldız oyuncular, Lassa lastikleriyle antrenman gerçekleştirirken, Arda Turan’ın dayanıklılığı ve yetenekleri de test ediliyor.

Reklamda, FC Barcelona’nın zorlu maçlara hazırlandığı antrenman görüntüleri ve oyuncuların birbiriyle yarışması yer alıyor. Takıma yeni katılan bir oyuncu olarak, Arda Turan antrenmanını bitirdikten sonra sahayı terk ederken; Gerard Pique, Arda’ya “Ben gidebilirim sen kalacaksın” diye takılarak, Arda’yı bu zorlu şartlarda daha çok çalışması için teşvik ediyor.

Bunun üzerine zorlu antrenmanların yapıldığı ve sır gibi saklanan hangara giren Arda, burada Lassa lastikleriyle hayatının en zorlu antrenmanlarından birini gerçekleştiriyor. Arda Turan, bu zorlu antrenman sırasında takım arkadaşlarına hem yeteneklerini hem de dayanıklılığını bir kez daha ispatlıyor.

Lassa’nın yeni reklam filmi, Türkiye’deki televizyon kanallarında ve Eurosport’un uydu aracılığıyla direkt yayın yaptığı 54 ülkede izlenebiliyor.

FC Barcelona’nın ‘Saygı’, ‘Çaba’, ‘Hırs’, ‘Takım Çalışması’ ve ‘Alçak Gönüllülük’ ilkeleriyle özetlediği ‘Bir Kulüpten Daha Fazlası’ misyonu ile Brisa’nın sürdürülebilirlik vizyonu ve Lassa’nın ‘Sağlamsa Lassa’ marka konumlandırması, küresel yolculuğun doğal olarak örtüştüğü yeni bir değerler bütününü temsil ediyor.

 

Künye:

Reklamveren LASSA

Reklam Ajansı Alametifarika

Associated Creative Directors Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme

Kreatif Ekip Lideri Handan Tepe

Kreatif Ekip Ali Can Savaş

Marka Direktörü Dilek Sezen

Stratejik Planlama Direktörü İdil Aydoğdu

Prodüksiyon Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Övgü Akgürgen

Yönetmen Marco Grandia

Yapım Şirketi Depo Film

Müzik Nilinişleri

Post Prodüksiyon Şirketi The Ambassadors

Pazarlama Müdürü Murat Bozfakıoğlu

Marka Yöneticisi Ela Okançay Uçar

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.