Arda Turan olmak zor zanaat

Türkiye Finans’ın yeni reklam filmi için başarılı futbolcu Arda Turan ikinci kez kamera karşısında… Başarılı futbolcu, reklam filminde Türkiye Finans’ın ‘Akıllı Hesap’ ürününü tanıtıyor.

Arda Turan, Türkiye Finans’ın yeni reklam filminde kâr paylaşımlı mevduat hesabını tanıtırken profesyonel futbol yaşamının zorluklarına da esprili bir dille dikkat çekiyor.

Manual Effect reklam ajansının imzasını taşıyan ve yönetmenliğini Kağan Erturan’ın yaptığı reklam filmi Türkiye Finans şubesinde geçiyor. 30’larında bir adam, bekleme alanında oturan Arda Turan’la sohbet etmeye başlar. Arda Turan’ın ‘Akıllı Hesap’ açtıracağını söylemesi üzerine adam, Arda’nın işini hafife alarak kolay para kazandığını ima eder. Bu sırada Arda’nın profesyonel hayatından görüntüler ekrana gelir fakat Arda’nın yerinde şubede sohbet ettiği adam vardır. Arda Turan’ın yerine geçen adam, onun sıradan bir gününde yaptıklarını yapmaya çalışır ama çok zorlanır. Bu sırada görüntü tekrar Türkiye Finans şubesine geçer. Adam kan ter içinde kalarak Arda Turan’a hak verir. Bu sırada 10 numara yanar ve sıra Arda Turan’a gelir. Arda, “Gel, sana da bir Akıllı Hesap açalım artık” diyerek adamla birlikte bankoya doğru ilerler.

Çekim ve prodüksiyonlarını Pworks firmasının gerçekleştirdiği Arda Turan’lı Türkiye Finans reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Künye:

Reklamveren: Türkiye Finans

Ürün: Akıllı Hesap

Reklamveren Yetkilisi: Nalan Çiğdem Belgutay

Reklam Ajansı: Manual Effect

Yönetmen: Kağan Erturan

Prodüksiyon Firması: Pworks

Yapımcı: Gürdal Pehlivan

Medya Ajansı: Mindshare

PR Ajansı: Edelman

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.