Arçelik soruyor: “Ne Yapabiliriz?”

Arçelik’in yıllardır süren dünya için daha iyi teknolojiler geliştirme yolculuğunda bugüne kadar ürettiği yeni çözümleri, bulduğu sıra dışı fikirleri ve yükseğe koyduğu hedefleri anlattığı yeni reklam filmi yayında.

Dünya kaynaklarını daha verimli kullanan inovasyonlar, doğaya saygılı üretim süreçleri ve ürünlerle hep daha iyisi için çalışan Arçelik, herkesi sorumlu üretim ve sorumlu tüketimle bu yolculuğun bir parçası olmaya çağırıyor. Markanın “Yeniliği aşkla tasarlar” olan sloganı da “İyiliği aşkla tasarlar” olarak değişiyor.
Arçelik ayrıca marka kimliğinin kalbine yerleştirdiği iyilik kavramını, bir “iyilik geliştirme departmanı” olarak kurulan İYİ-GE organizasyonu ile de pekiştiriyor. İYİ-GE bünyesinde sivil toplum örgütleri, akademisyenler, çevre gönüllüleri ve sorumlu tüketiciler Arçelik’le bir araya gelerek bugünün ve geleceğin sorunlarına
çözümler arıyor.

Gerçek Arçelik çalışanlarının rol aldığı reklam filminin yönetmen koltuğunda Uygar Kutlu otururken, prodüksiyon sürecini Autonomy gerçekleştirdi.

Künye:

Reklamveren: Arçelik
Reklamveren Temsilcisi: Mehmet Tüfekçi, Pınar Gedik, Derya Ertürk İnsel, Ezgi Kayaaslan
Reklam Ajansı: Havas İstanbul
CCO: Ergin Binyıldız
ECD: Volkan Dalkılıç
Strateji: Ceren Sağlam, Canan Pehlivanoğlu, Ersan Avcı
Kreatif Ekip: Mustafa Gülsen, Eray Hökelek, Burak Gürses, Ümit Açıkdilli, Barış Köprülü
Müşteri İlişkileri Ekibi: Berk Yılmaz, Birol Ecevit, Yiğit Uysal, Ecenur Karaaslan
Ajans Prodüktörü: Sıla Salgın, Gözde Bilir, İrem Akalın

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.