Apsis Türkiye ofisini açtı

E-posta gönderim hizmetleri alanında hizmet veren Apsis, Türkiye’deki çalışmalarını genişletme kararı alarak yatırımlarına hız verdi ve ülkemizdeki ilk ofisini İstanbul’da hizmete açtı. 2001 yılında İsveç’te kurulan Apsis, Türkiye’nin yanı sıra Danimarka, Hollanda, Finlandiya, Norveç, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Hong-Kong’daki ofisleri aracılığıyla 55’ten fazla ülkede 7.500’ün üzerinde şirkete hizmet veriyor.

Konuya ilişkin olarak konuşan Apsis Türkiye Ülke Müdürü Turgut Taneli, Türkiye pazarına büyük önem verdiklerini belirtti: “Birkaç yıldır Türkiye’nin önde gelen firmalarına e-posta pazarlama hizmeti sunuyorduk. Ancak gelen talepler nedeniyle İstanbul’da bir ofis açarak faaliyetlerimizi yoğunlaştırma kararı aldık. Türkiye internet kullanımının hızla yükseldiği ve teknolojiden yararlanmayı seven bir ülke. 2011 yılında “İsveç’in En Başarılı Hizmet Şirketi” seçildik. İnanıyorum ki yaratacağımız başarı öyküleriyle Türkiye’de de benzer bir konuma ulaşacağız.”

Turgut Taneli sözlerini şöyle sürdürdü: “Müşterilerimize bir uygulama sunmanın çok ötesinde, onlara gerçek anlamda kazanç sağlayacak stratejik hizmetler ve ek eğitimler veriyoruz. Bu sayede e-posta pazarlama hizmetini tüm müşterilerimiz için somut kazanca dönüştürüyoruz. Türkiye’de şimdiden yüzden fazla şirkete hizmet veriyoruz ve bu sayı her geçen gün artıyor.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.