Applebee’s günü yoğun yaşayanların yanında

Applebee’s Grey New York ile birlikte hazırladığı arabaya servis hizmetine odaklanan 1 dakikalık reklam filmini yayınladı.

Applebee’s Grill + Bar, klasik Amerikan yiyecek ve içecekleri sunan, ayrıca online sipariş verilebilen bir restoran zinciri.

Reklam filmi, kariyer sahibi bir annenin günlük hayattaki meşguliyetlerine kısaca değiniyor. Sürekli koşturmaca içinde olan anneye akşam en son eşinden “Akşam yemeğinde ne yiyebiliriz, bir fikrin var mı?” mesajı geliyor ve evde yemek pişirmeye vakti olmayan anne, bunu da hızlı bir şekilde Applebee’s uygulaması ile telefonundan hallediyor. Applebee’s çalışanı, uygulama üzerinden verilen siparişi, restoranın önünde arabanın içinde bekleyen anneye teslim ediyor. Arka planda ise Dion’un 1961’de hit olan parçası ‘Runaround Sue’ çalıyor.

Applebee’nin CMO’su Joel Yashinsky kampanyayla ilgili şunları söyledi: “‘Runaround Sue’, klasik ve sevilen bir şarkıdır. Bu şarkının, birçok Applebee’s müşterisini temsil eden kahramanımızın günlük hayatındaki telaşı ve aceleciliğini çok iyi yansıttığını düşünüyoruz.”

Künye

Reklamveren: Applebee’s

CMO: Joel Yashinsky

Ajans: Grey New York

Yaratıcı Yönetmenler: Ryan McCarthy, Brian Mekjian

Junior Reklam Yazarı: Ryne Radermacher

Sanat Yönetmeni: Reagan Fromm,

Strateji Direktörü: Meghan Taylor

Kıdemli Proje Yöneticisi: Arie Andrews

Prodüksiyon Şirketi: Tool

Yönetmen: Leigh Marling

Fotoğraf Direktörü: Corey Walter

Editör: Michael Ramirez

Kıdemli Müzik Yapımcısı: David Lapinsky

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.