Apple müzik odaklı yaratıcılığı kutluyor

İngiliz müzik festival sezonu başladı ve Apple, ülkenin enerjik müzik sahnesini müzik efsanelerini ve onların yaratıcı süreçlerini onurlandıran bir film ile kutluyor.

‘Behind the Music. Behind the Mac’ isimli film, Apple’ın Mac’e bağlılığını bildiren global ‘Behind the Mac’ kampanyasının en yeni eklentisi. Filmde Mac bilgisayarlarının arkasında müziklerini hayata geçirmek için çabalayan McCartney, Bowie ve Gorillaz (animasyon) gibi yıldızlar ve yetişmekte olan sanatçılar, yoğun çalışma anlarında görüntüleniyor.

Swindle, Rider Shafique, D Double E, Daley ve P Money’in birlikte yaptığı ‘What We Do’ şarkısının güçlü sözleri ile film, yaratıcılık sürecini ve Mac’in sanatçıların mesleklerinde izledikleri yol boyunca onlara verdiği desteği kutluyor. Müzikseverler, İngiliz müzik festivali sezon boyunca en sevdikleri sanatçıların gösterilerine katılırken; Apple, ‘Behind the Music. Behind the Mac’in ulusun müzik odaklı yaratıcılığının bizleri birleştirme gücüne sahip olduğunu hatırlattığını düşünüyor.

Künye

Reklamveren: Apple

Ajans: TBWA\Media Arts Lab

Apple‘ın 22 Nisan Dünya Günü’ne dikkat çektiği film “Shot on iPhone”, dokuz ülkede yapılan çekimler ile doğanın muhteşem yönlerini sergiliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.