artwork

‘Apple at work’ün üçüncü bölümü yayında

1 sene önce

0

‘Apple at work’ün dokuz dakika süren üçüncü bölümünde “zayıflar”, bir ürün fikrini hayata geçiriyor ve kötü patron Vivienne’in kurumsal pençelerinden kurtulduklarını görüyoruz.

Şu ana dek karantina sırasında evden çalışan insanlara odaklanan reklam serisinin devamı olan “Ofisten Kaçış”, “güçsüz durumdakileri” ekrana taşıyor. Apple teknolojilerini kullanarak bir fikri ürüne ve bir ürünü şirkete nasıl dönüştüreceğinizi öğrenin.

“Apple at work” ile Silikon Vadisi devi, ürünlerini tanıtmak için tesirli bir yol seçti ve bu son reklam da bu çizgide devam ediyor.

Mac, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple Business Essentials ve bir dizi iş uygulaması sayesinde derme çatma ekip, uyum sağlamaya başarıyor ve “BetterBag” girişimleri ile hakim market işletmesi Arca’nın yönetimini ele geçiriyor. Burada en önemli mesaj, dayanışmanın anahtar olmasıdır; insanlar bir arada kalırsa ve cihazlarla birlikte çalışırsa, başarılı olurlar.

Yine Mark Molloy tarafından yönetilen “Ofisten Kaçış”, evden çalışmanın getirdiği hayal kırıklıklarını, aile sorumluluklarını ve video çekiminde kırılan potları yakalayan “Lockdown edition”ı takiben çekildi.

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola’nın görsel unsurları sanatçıların yaratıcılığına açık

Coca-Cola AI tabanlı platform aracılığıyla içerik üreticilerini sanat eseri oluşturmaya...

M&C Saatchi yaralama suçuyla ilgili farkındalığı artırıyor

M&C Saatchi ve Clear Channel, yapay zeka destekli kampanyada bıçakla...