Anderson .Paak barların kapatılmaması için çağrıda bulunuyor

Müzisyen Anderson .Paak, Jameson Irish Whiskey için yapılan bir kampanyada semt barlarının kapandığını söylüyor. O, markayla birlikte bu eğilimi değiştirmeyi amaçlıyor.

Jameson sadece semt barlarında bulunan tatları, sesleri ve benzersiz yerleri sevdiğini belirtiyor. İnsanların bağ kurmak ve yerel barlarda yer bulmak için çaba sarf ettiği bir zamanda marka; hikayelere, anılara ve komşuluk bağlarına tutunmanın hiç bu kadar önemli olmadığına inanıyor. Toplulukları şekillendirme konusunda tüketicilerin oynadığı rolü hatırlatıyor.

‘#LoveThyBar’ isimli yeni kampanyada Jameson, St. Patrick’s Günü’nde mahallelere olan bağlılığını gösteriyor. Jameson ve Grammy Ödülleri’ni kazanan müzisyen ve yapımcı .Paak, ülkedeki topluluklara sesini duyuruyor.

30 saniyelik reklamda .Paak, Kaliforniya’nın Oxnard şehrindeki bir barda görülüyor. Bateri çalıyor ve semt barlarının kapanmaya başladığını, ancak bu duruma bir son verilmesi gerektiğini söylüyor. “Dışarı çıkmamız ve toplanmamız gerekiyor.” derken canlı müziğin olduğu kalabalık bir bar gözüküyor. Eğer barlar kapanırsa, bardan çok daha fazlasının kaybedileceğinin altını çiziyor.

Künye

Reklamveren: Jameson Irish Whiskey

Ajans: Night After Night

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.