Anadolu tahılları Knorr ile yeniden sofrada

Knorr Anadolu Tahılları Serisi‘nin tanıtımı için kamera karşısına geçen şef Refika Birgül, babaannesinin mutfağından unutamadığı tatları anımsıyor ve zihninde onunla paylaştığı güzel mutfak anıları canlanıyor.

Knorr’un geleneksel yöntemlerle hazırladığı 8 yeni çorbadan oluşan Knorr Anadolu Tahılları Serisi için MullenLowe İstanbul tarafından yaratılan kampanya fikri, herkesin yemek yaparken veya kendi tariflerini oluştururken ailesinden gelen lezzet sırlarından yola çıkıyor. Mutfağa ilk adımımızı attığımız andan itibaren anneannelerimiz, babaannelerimiz bizim en büyük ilham kaynağımız oluyor. Onların tecrübelerinden öğrendiklerimizi kendi mutfağımıza taşıyoruz. Bizden biri olan şef Refika Birgül’ün hikayesi de benzer izler taşıyor. Filmde babaannesinin mutfağında onun tarifleriyle büyüyen Refika; lezzet sırlarını, malzemelerin içerikleri ve uyumu gibi önemli bilgileri, babaannesinden öğrendiğini gururla dile getiriyor. 

Bu güçlü ilham kaynağımızdan yola çıkan Knorr, yeni Knorr Anadolu Tahılları Serisi’ndeki 8 çorbaya eklenen besleyici tahılların, eskilerin mutfağındaki vazgeçilmez yerini hatırlatıyor. Malzemeden içeriğe ve besleyiciliğe önem veren herkesin kendinden bir parça bulacağı reklam filmi, geçmişe kısa bir yolculuğa çıkarıyor.

Künye
Reklamveren: Knorr
Reklamveren Temsilcisi: Aslı Erdoğan, Kerem Dıramca, Ilım Özgüle
Reklam Ajansı: MullenLowe İstanbul
ECD: Berkay Özay
Yaratıcı Ekip: Lesli Luza, Çağkan Yüksel
Müşteri İlişkileri: Ceyda Coşkun, Merve Günay, Tais Berberyan, Gizem Dörtler
Stratejik Planlama: Yusuf Muslubaş, Aslı Koparal
Ajans Prodüktörü: Tuğrul Karadeniz
Yapım Şirketi: PTOT Film
Yönetmen: Ariel Goldenberg
Demo Yönetmeni: Kağan Buğra Hanoğlu
Müzik: Özgür Buldum
Post Prodüksiyon: İmaj Yapım

Knorr yeni reklam filmi ile kışa vurgu yapıyor ve kendi kilerlerinin kış aylarına hazır olduğunu vurgulayarak sebzelerin mevsiminde toplandığına değiniyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.