artwork

Anadolu Hayat Emeklilik’in Facebook yarışması sonuçlandı

11 sene önce

0

Anadolu Hayat Emeklilik’in 4–13 Temmuz 2012 tarihleri arasında kurumsal Facebook sayfasında sürdürdüğü ‘Emekli Olunca Yapılabilecek En Tatlı 50 Şey’ uygulaması sosyal medyada ilgi gördü. Kampanyaya katılanlar emekli oldukları günleri gözlerinde canlandırarak birbirinden ilginç ve eğlenceli emeklilik hayallerini paylaştı.  Hayallerini gönderenler arasında jüri tarafından seçilen 50 kişi hediye kazandı.

Kampanyaya katılanların paylaştığı emeklilik hayallerinden yola çıkarak ‘Emekli Olunca Yapılabilecek En Tatlı 50 Şey’ listesi oluşturuldu. Bu listeye katkıda bulunan ilk 50 kişi online alışveriş sitesinden 25 TL’lik hediye çekinin sahibi oldu. İlk 5 içeriğin sahipleri ise bu ödüle ek olarak kampanya başvurusu sırasında belirledikleri, İstanbul semalarında helikopter turu veya 200 TL’lik hediye çeki ödüllerini almaya hak kazandı.

Jüri tarafından seçilen ilk 5 hayal ise şunlar oldu:

– “50 ülkede birer veya ikişer ay, yerel halkın içinde, onlar gibi yaşamak.” (Aysel Ünlüsoy Aksu-Çankaya/ANKARA

-“Sınıf öğretmeni olduğum için, yetiştirdiğim tüm öğrencilerimi tek tek bulmak, nasıl bir iş ve nasıl bir hayat sürdürdüklerini öğrenmek, anıları canlandırmak ve onları ararken de gezmiş olmak.” (Bekir Şahin-Sincan/ANKARA)

-“Küçük bir sahil kasabasında çocuklar için doğal ürünlerden zararsız sevimli oyuncaklar yapmak ve çocuklara ücretsiz dağıtmak.” (Celalettin Aksoy-Balgat/ANKARA)

-“”Dedeler” rock müzik grubumu kurup Türkiye turu yapmak.” (Fatih Bozkurt-BALIKESİR)

-“Huzur evinden akrabası kalmamış yaşlı bir bireye ailemle Peru Saklı Kent’e gelip gelemeyeceğini sormak.” (Zehra Arslan-TRABZON)

‘Emekli Olunca Yapılabilecek En Tatlı 50 Şey’  listesine ulaşmak için www.facebook.com/anadoluhayatemeklilik sayfası ziyaret edilebilir.

 

Senin için
Tümünü göster
Twitter marka güvenliği parametrelerini geliştiriyor

Marka güvenliği Twitter’da Elon Musk’tan sonra da birincil öneme sahip...

Ascential ikiye bölünüyor, Philip Thomas CEO olacak

Cannes Lions sahibi Ascential ikiye bölünüyor; Duncan Painter ve Philip...

Yeni web sitemizin relansmanı için bir ilke imza attık

Campaign Türkiye olarak yenilenen yüzümüz için exclusive bir kampanya oluşturduk...