artwork

Anadolu Hayat Emeklilik’e yeni genel müdür

9 sene önce

0

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’de 2006 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini sürdüren Mete Uğurlu’nun emekli olmasıyla boşalan göreve M. Uğur Erkan getirildi.

M. Uğur Erkan

1964 Ankara doğumlu olan M. Uğur Erkan, yüksek öğrenimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü’nden mezun olarak tamamladı.

1986 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda müfettiş olarak göreve başlayan M. Uğur Erkan, 1994’te Bilgi İşlem Müdür Yardımcılığı, 1995–1998 yılları arasında Yazılım Geliştirme Müdür Yardımcılığı, 1998-2003 yılları arasında Yazılım Geliştirme Grup Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

M. Uğur Erkan 2003 yılında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. Satış, pazarlama ve iletişim birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Uğur Erkan, son olarak Genel Müdürlüğe de vekâlet ediyordu. M. Uğur Erkan, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin 25 Temmuz 2014’te gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

M. Uğur Erkan, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Gaming İstanbul’a GAME+ desteği

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+’ın (GAME+) sponsor olduğu Gaming İstanbul...