artwork

AMES Ödülleri rekor sayıda katılıma ulaştı

10 sene önce

0

Asya Pasifik’in verimli pazarlama stratejileri için müşterileri ve ajansları onurlandıran AMES Ödülleri, 2014 ödüllerinde katılım anlamında rekor bir rakama ulaştı.

20 ülkeden toplam 1.208 tane katılım, 4 ana bölüm olan Verimlilik, Dijital Strateji, Veri & Analitik ve Medya Strateji için gerçekleştirildi. Her bir ülkeden gerçekleştirilen katılım sayısı işe aşağıda yer alıyor:

Avustralya: 150

Bangladeş: 6

Çin: 251

Kamboçya: 4

Hong Kong: 115

Hindistan: 160

Endonezya: 33

Japonya: 33

Malezya: 60

Yeni Zelanda: 44

Pakistan: 5

Filipinler: 67

Singapur: 121

Güney Kore: 11

Sri Lanka: 2

Tayvan: 34

Tayland: 67

Viyetnam: 42

Birleşik Krallık: 1

Amerika Birleşik Devletleri: 2

Toplam: 1208

AMES’in Festival Direktörü Andrea Hayes, katılımlar için, “Hem rakam, hem kalite anlamında katılımların seviyesi, bölgenin müşterileri için gerçek sonuçlar aldığı büyüyen uzmanlığın bir göstergesi. Bu ödüllerin kazananları, gerçekten sınırları zorlayan ve seçkin sonuçlara ulaşmış işlerin sahipleri olacak. AMES Ödülleri’nde jüriler tarafından seçilecek kazananları tebrik etmek ve onurlandırmak için heyecanla bekliyoruz.” diyor.

Katılımlar 4 jüri tarafından değerlendirilip son listeye seçilecek: Veri & Analitik jürisine Mondelez International’ın Tüketici İçgörüleri & Strateji Global Direktörü Elaine Rodrigo, Dijital Strateji jürisine McDonald’s APMEA Dijital ve Medya Başkan Yardımcısı Andrew Knott, Verimlilik jürisine Diageo’nun Global Genel Müdürü James Thompson ve Medya Strateji jürisine Unilever Asya, Afrika, Orta Doğu, Türkiye ve Rusya Medya Başkan Yardımcısı Rahul Welde başkanlık edecek.

Son liste oluşturulduktan sonra jüriler kazananlar için tartışıp karar vermeye devam edecek. Kazananlar ise 29 Mayıs 2014’te St Regis Singapur’da gerçekleşecek Ames Ödülleri’nde duyurulacak. Ödüller için hala boşluklar yer alıyor, ücretler ve akşam hakkında daha çok bilginin yer aldığı www.ames.asia adresi üzerinden yer ayırtılabiliyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...