Site icon Campaign Türkiye

American Express ‘newstalgic’ bir festival deneyimi sunuyor

American Express, 90’lar ve 2000’lere modern bir dokunuş getiren bir mekanda, Y2K deneyimiyle festival severleri geçmişe götürüyor.

Momentum Worldwide tarafından oluşturulan aktivasyon, tüm ziyaretçilere açık ve bir retro photo lab, sulu bar ve ziyaretçilerin özelleştirilmiş tişörtler/şapkalar satın alabilecekleri farklı alanlar içeriyor.

American Express’in ana sponsorluğunda 23 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar süren bir dizi hafta sonu konseri, BST Hyde Park’da gerçekleşecek. American Express kart üyeleri ve üç konuğun erişebileceği özel bir asma kat alanı, bir saç barı, 2000’lerden ilham alan yiyecek ve içeceklerin yanı sıra seç ve karıştır olanağı da mevcut. Seyirciler ayrıca ilerideki ana sahneyi de görebiliyor.

Festival, VIP yaz bahçesi ve kart üyeleri için özel ürün yolları ve çadırlar da dahil olmak üzere Amex markasıyla doluydu. Üyelere etkinlikte tüm satın alımlarda %5 indirim de sunuluyor.

American Express Global Marka Sponsorlukları ve Deneyimsel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aaron Burke şunları söyledi: “Günümüzün festivale giden nesli özgünlük, nostalji ve anlık deneyimler için can atıyor ve bu da bu yaz küresel festival ortaklıklarımıza yansıttığımız bir tema. Amex Deneyimi, geçmiş yılların en popüler kültürel trendlerinden ve aktivitelerinden bazılarıyla festival müdavimlerinin ilgisini çekecek.”

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Exit mobile version