Site icon Campaign Türkiye

American Express, Burna Boy konseri için pop-up plak standı açtı

American Express, Afrikalı müzisyen Burna Boy’un Londra Stadı’ndaki gösterisini desteklemek için bir pop-up plak standı açtı. Momentum Worldwide ile ortaklaşa oluşturulan ilk “American Express Records” pop-up’ı 26 Mayıs’ta Hackney’de gerçekleşti.

Hayranların plak kutularını aramaları için 60 saniyeleri vardı. Kazananlar konser için 200’den fazla bilet çiftinden birinin yanı sıra başka ödüllerin de sahibi olabiliyordu.
Burna Boy’un Resmi DJ’i Spaceship Billy, etkinliğe katıldı.
Robomagic Live tarafından Londra’ya getirilen gösteriden önce “American Express Records”,  3 Haziran’da yeniden açılacak.
Spaceship Billy, DJ Era ve DJ Bayo’nun da aralarında bulunduğu Afrobeats DJ’lerinden oluşan bir grup saat 17:00 itibarıyla performanslarını sergiledi.
Gösterideki plak sandıkları aynı zamanda hayranlara American Express Card üyelerinin avantajlarının yanı sıra ürün, yiyecek ve içecek indirimleri gibi ödüller kazanma şansı sundu.

Robomagic Live COO’su James Massing: “Burna Boy’un İngiltere’de bir stadyum gösterisinde başrol olan ilk Afrikalı sanatçı olmasına yardım etmek bir onurdur. Bu sadece bir konser olmayacak, dünya sahnesinde Afrobeats’i kutlayan ve tanıtan önemli bir etkinlik oldu.” dedi.

American Express Küresel Marka Sponsorlukları ve Deneyimsel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aaron Burke; plak standlarının hayranların, American Express Card üyesi olmanın avantajlarını deneyimlemelerini sağlamayı amaçladığını söyledi.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Exit mobile version