Amazon Prime’dan yeni sezonda “superwear” kampanyası

Amazon tarafından geliştirilen ve işletilen video platformu Amazon Prime, 2. sezonunun amiral gemisi serisi olan The Boys için, serinin 7 süper kahramanı adına SUPERWEAR renklerinde teknolojik erkek ve kadın iç çamaşırlarından oluşan bir koleksiyon oluşturarak herkesin “süper gücünü” koruyan bir kampanya hazırladı.

TV izlerken, dizüstü bilgisayarınızı genellikle vücudunuzun özel bölümlerine yerleştirir ve onları gerçek bir tehlikeye sokarsınız (elektromanyetik dalgalar, bakteriler, ısı vb.). Bu sonuçta doğurganlığa zarar vererek sperm ve yumurtaların hareketliliğini, canlılığını ve morfolojisini etkileyebilir.

Koruyucu giysilerde öncü olan Lambs tarafından üretilen ve patentli WaveStopper teknolojisi sayesinde SUPERWEAR, her birimizin içindeki süper gücü korumak için etkili bir şekilde tasarlandı.

Gümüş iplik içeren benzersiz kumaşları, ekranın önünde geçirilen uzun saatler ile ilişkili tüm faktörleri, radyasyona, bakterilere ve ısı artışlarına karşı korur. Böylece en sevdiğiniz dizileri tamamen güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kampanya, Prime Video sosyal kanallarında, vought-superwear.com özel platformunda ve Superwear’da yer alarak buralardan ürünleri sipariş etmek de mümkün olacak.

albumcomics.com’da satışlardan elde edilen kâr, insan üreme ve kısırlık alanındaki araştırmalarını yürütmeyi seçen genç araştırmacıları desteklemek için Fertilité Stérilité Vakfı’na (Fondation de France’a bağlı) bağışlanacak.

SUPERWEAR – PRIME VIDEO

The Boys est une série qui en a dans le slip… alors on a mis le paquet.Découvrez les #Superwear par Vought International, une gamme de sous-vêtements à l’effigie des Sept. Parce que les vrais super-héros, c’est vous.

Amazon Prime Video paylaştı: 17 Eylül 2020 Perşembe

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.