Amazon Prime Video: “büyük şovlar sizinle kalır”

Amazon Prime Video, ‘ Büyük Şovlar Sizinle Kalır’ kampanyasının bir sonraki kısımına geçerken sıradan durumlara drama ekledi.

4 filmlik seride, sıradan insanlar iş yerinde, arkadaşlarıyla yemek yerken ya da bir konferansta konuşma yaparken gösteriliyor. Reklamda işlenen konular normalden uzak olmasa da sahnelerin çerçevesi televizyon ekranına gerçeklikten daha uygun.

Her reklam filmi farklı bir Amazon Prime Video orijinal dizisi olan, The Marvelous Mrs. Maisel, Hanna, New Amsterdam ve All or Nothing: Manchester City’ e odaklanıyor.

Bu reklam çalışması Droga5‘ın Nisan’da Accenture Interactive tarafından alındığından beri Amazon Prime Video için hazırladığı ilk çalışma. Droga5 London’ın Amazon Prime Video ile olan ilk reklam kampanyası ise geçen yıl aynı reklam sloganı altında yayınlanmıştı.

Droga5’ın yaratıcı direktörü Raphael Basckin kampanyayla ilgili “Prime Video için bu kampanyayla, harika içeriğin izleyiciler üzerinde ne kadar dönüştürücü bir etkisi olduğunu keşfetmeye devam ediyoruz. Bir kez daha, tanıdık insanların alışılmadık şekillerde davranmalarını görmenin sevincinden keyif alıyoruz ancak bu sefer, karakterimizin hayatına yalnızca dramatik bir an için dalıyoruz.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.