Amazon paranızın karşılığını alacağınızı vurguluyor

Amazon, Hindistan’da oluşturduğu “Kitne Mein Mila” kampanyasında müşterilerine hızlı, ucuz ve güvenilir alışveriş vaat ediyor.

Marka, Hindistan’da yılın ilk kampanyasını yayınladı. Ogilvy tarafından yaratılan “Kitne Mein Mila” kampanyası dört reklam filminden oluşuyor. Marka, Hindistan’daki müşterilerine Amazon.in’den yapacakları alışverişleri, hızlı ve güvenilir teslimatla uygun fiyata yapabileceklerini söylüyor. Kampanyanın amacı; cep telefonları, elektronik eşyaları, ev aletleri, moda ürünleri de dahil olmak üzere diğer kategorilerdeki ürünleri Amazon’un kalite güvencesiyle birlikte uygun fiyatla müşterilere ulaştırmak. Şirket, rekabetçi Hint e-ticaret pazarındaki yerini sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Hindistan, Kitle ve Marka Pazarlama Direktörü Ravi Desai: “Müşteriler olarak, hepimiz zor kazanılan para için değer arıyoruz. Hepimiz sabit bir bütçe dahilinde çalışıyoruz ve kaliteli ürünler arıyoruz. Bu anlayışı göz önünde bulundurarak, ‘Kitne Mein Mila’ kampanyası markanın bu müşteri ihtiyacını nasıl anladığını ve alışverişi daha uygun, erişilebilir ve herkesin bütçesine uygun hale getiren geniş bir kaliteli ürün yelpazesi sunuyor.” dedi.

Künye

Reklamveren: Amazon India

Reklam Ajansı: Ogilvy South

Amazon’un alışveriş botunu Türk mühendisler geliştirdi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.