Amazon Black Friday pop-up deneyimine ev sahipliği yaptı

Amazon, Black Friday fırsatlarını alışveriş yapılabilir bir pop-up deneyimiyle kutladı.

Amazon’un Londra’daki Victoria House’ta gerçekleştirilen “Black Friday live” etkinliği; Laura Whitmore, Ray BLK, Spencer Matthews ve Jamie Laing, Vogue Williams ve Patrice Evra’nın da aralarında bulunduğu dört günlük bir eğlence sundu.

Pop-up’ta Alexa destekli 360 derecelik bir projeksiyon odası, “keyifli” bir Prime Video gösterim odası ve ziyaretçileri bir AmazonSmile yardım kuruluşu ile eşleştirecek bir çöpçatanlık Noel mağarası vardı. Amazon Fresh’ten sürdürülebilir bir ürün vitrini, ürün tanıtımları ve numuneleri de…

Konuklar; kokteyl yapımı, zanaatçı liderliğindeki zanaat atölyeleri ve drag bingo için kayıt yaptırabiliyordu. Mekan aynı zamanda müzik gösterileri, Prime Video gösterimleri, canlı podcast kayıtları, kitap okumaları, uzman futbol analizleri ve güzellik konuşmaları için bir sahne görevi gördü. “Black Friday live”a giriş ücretsizdir – ‘önce gelen alır’ esasına göre çeşitli biletsiz etkinlikler mevcuttu.

Markalar Black Friday haftası için fırsatlarını ve deneyimlerini sergiledi, bazıları ise çekiliş yaptı. Mevcut markalar arasında Pernod Ricard UK, Deliveroo, Dremel, Bosch, Bang & Olufsen, Dell, Hasbro, This Works, Candy Kittens, CleanCo, Superfoodio, Gamely Ltd ve The Ilex Wood yer aldı.

Kadın solist ve West End yıldızı Alexandra Burke, pop-up’ı 24 Kasım’da samimi bir performansla başlattı. Etkinlik 28 Kasım’da sona erdi.

Künye

Jubba

Academy PR

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.