Site icon Campaign Türkiye

Altınyıldız Classics şehrin stil sahibi erkeklerine sesleniyor

Altınyıldız Classics, Sonbahar-Kış koleksiyonunda doğal desenler ve renklerle tasarlanmış zamansız parçalarıyla rahatlık ve şıklığı bir araya getirerek stil sahibi erkeklere gardıroplarını yenileme fırsatı sunuyor.

Altınyıldız Classics, yaza sıcak bir veda ile hoşça kal derken, şehrin sakinlerine ve kışı müjdeleyen sonbahara merhaba diyor. Marka yeni Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile şehirli erkeğin dilinden anlıyor ve kentteki, seyahatlerdeki yoğun temposuna uygun tasarımlara imza atıyor. “Havalan Kışa Giriyoruz” sloganı ile yola çıkan marka, rahatlık ve şıklığı odağında tutarak doğallığın ön planda olduğu desen ve renkleri içeren zamansız tasarımlarıyla gardırobunu yenilemek isteyenlere yaratıcı bir stil için ilham veriyor.

Altınyıldız Classics yeni koleksiyonunu hem günümüz modasını yakından takip eden hem de kendi tarzına sadık kalmak isteyenler için farklı renk paletlerinde oluşturduğu temalarla geniş bir yelpazede sunuyor. Üstün kalitedeki inovatif kumaşlardan
oluşturduğu modern ve işlevsel tasarımlarıyla hayatını sürekli mobil olarak yaşayan şehirli erkeklere çok daha fazla konfor vadediyor.

Doğadan ilham alan konforlu tasarımlar

Markanın döngüselliği ve sürdürülebilirliği ana odak noktası olarak belirleyerek bej, vizon ve kahverengi tonlarıyla hazırladığı temada kolay kombinlenebilir zamansız formlara ağırlık veriliyor. Triko, gömlek ve dış giyim gibi parçaların öne çıktığı bu
koleksiyonda konforun esas alındığı beli bağlamalı parçalar da yer alıyor, tam balıkçı trikolar ve ceketler ile kombinlenebiliyor. Farklı etnik desenlere yer verilen trikolar, kruvaze kapamalı triko ceketler de koleksiyonun ana parçaları arasında. Gömlekte çizgili formlar ile blok renkli ve çizgi detaylı trikolar, kadife pantolonlar da yine öne çıkan tasarımlardan. İthal kumaşların da bulunduğu koleksiyonda dış giyimler oldukça kalın. Pardösü için temanın vurucu rengi olarak kiremit ve turuncunun
kullanıldığı görülürken, montlarda scuba fermuar detayları ile farklı uygulama ve tasarımlar göze çarpıyor. Markanın “Dünya Yaşasın Diye” yola çıktığı geri dönüşüm ürünleri de koleksiyonda yer alıyor.

Worker ceketlerle her an her yerde

Koleksiyonda renk geçişli dış giyim, gri yelekler, blok renkli trikolar ve etnik detaylı tam balıkçı yaka trikolardan oluşan kombinler, bol cepli worker ceketler, beli lastikli rahat pantolonlar ve hafif ceketler yer alıyor. Akıllı giyim ihtiyacına cevap veren bol cepli forma sahip bolca yer verilen ve ilk göze çarpan parça worker ceket oluyor. Dış giyimlerin bazılarında parlak dokular ile su geçirmez özellikler öne çıkıyor. Scuba fermuarlı trikolar, kareli formlar ve ekose desenler hem gömleklerde hem de dış giyimlerde karşımıza çıkıyor.

Akıllı giyim ihtiyacı ile doğan astarsız, bol cepli worker ceketler lacivert, indigo ve mavi renklerin yoğunlukta olduğu Pozitif Modern temasının da gözdesi. Jogger formunda tasarlanan kadife pantolonlar, bağcığı çıkarılarak klasik pantolon gibi de kullanabiliyor. Bu sezon pantolonlarda 90’ların bir yansıması olan pile detayları görülüyor. Üç farklı renkte çalışılan düğmeli kruvaze ceketler ile koleksiyonun vurucu rengi olarak çalışılan bordo gömlek ve ceketler dikkat çekiyor. Bordo renk pantolonlarda kendine ancak çok küçük detaylarda yer buluyor.

Bu kış Altınyıldız Classics ile sıcacık

Winter Is Coming kapsül koleksiyonu ise kışın çok daha yoğun yaşandığı dönem için hazırlandı. En soğuk anlarda bile sıcacık tutması için kabanlar ve trikolar daha kalın yapıda tasarlandı. Pantolonlar kargo cep ve daha gramajlı olarak yer alıyor.
Koleksiyonun renk geçişlerinde tonsürton yansımalar görülürken başta kabanlar olmak üzere muflon kumaşlar kullanıldığı göze çarpıyor. Şapkanlar ve eldivenler de bu koleksiyonda kendine çokça yer buluyor.

Altınyıldız Classics’in yenilikçi bir bakış açısıyla tasarladığı inovatif kumaşlardan oluşan takım elbiseleri de yine farklı temalarla buluşuyor. İtalyan kumaştan faydalanılan Italian Fabric koleksiyonunda çizgili, düz ve flanel dokular ile antrasit, bej ve mavi tonlar öne çıkıyor. Markanın önem verdiği parçalarından Cordura Suit’te teknik kumaşlar yer alırken önem verdiğimiz parçalardan. Travel Suit ise yine kırışmaz taşınabilir farklı form ve renklerde yerini alıyor. 360 esnek koleksiyonunda da print detaylı ve paketlenebilir detaylı takımlar bulunuyor. Örme kumaşlar, komfort özellikli mono ve sivri yaka olarak farklı formlarda karşımıza çıkıyor.

Burak Özçivit ile havalimanı çekimi

“Havalan Kışa Giriyoruz” sloganıyla yola çıkılan koleksiyonun tamamı için yine moda fotoğrafçısı Koray Birand ve ünlü oyuncu Burak Özçivit buluştu. Birand tarafından gerçekleştirilen fotoğraf çekimi için Yeşilköy’deki Atatürk Havalimanı kullanıldı.
Çekimin baş modeli olan Burak Özçivit’e iki erkek ve bir kadın model eşlik etti.

Havalimanının pek çok köşesi ve alanları kullanılarak seyahat anlarında bile stil sahibi olmanın detayları yansıtıldı. Sonbahar/Kış dönemini daha çok yansıtan katmanlı giyim trendi layering de ön plandaydı. Aksesuarların bolca kullanıldığı fotoğraf çekiminde son derece dinamik kareler katmanlı giyim trendi layering de ön plandaydı. Aksesuarların bolca kullanıldığı fotoğraf çekiminde son derece dinamik kareler elde edildi.


Exit mobile version