artwork

Altın Pusula sahiplerini buluyor [güncelleme]

11 yıl önce

0

Güncelleme: Daha önce 4 Haziran’da düzenleneceği belirtilen Altın Pusula ödül töreninin ertelendiği açıklandı. TÜHİD’in açıklama metni şöyle:

“İş dünyası ve halkla ilişkiler camiasının başarılı iletişim projelerinin ödüllendirildiği Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri heyecanı ile 4 Haziran günü sizinle buluşacaktık. Ülkemizin içinde bulunduğu olağanüstü durum nedeniyle, 4 Haziran günü gerçekleştirmeyi planladığımız ödül törenimizi, başka bir tarihe erteleme kararı aldık. Bizi anlayışla karşılayacağınız inancı içindeyiz. Törenimizin yeni tarihini sizinle kısa zaman içinde paylaşacağız.”

—————————————————————–

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından gerçekleştirilen 12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri yarışmasının sonuçları, 4 Haziran Salı akşamı saat 19.15’te Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.

Özel sektör, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve genç iletişimcilerin yarıştığı ödül töreni, devlet erkanı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Mukim Temsilcisi Yardımcısı Matilda Dimovska başta olmak üzere, jüri üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri, iletişimciler ve medya mensuplarının katılımıyla gerçekleşecek.

Bu yıl da Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile yapılan işbirliği neticesinde; sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye UNDP Özel Ödülü’nün verileceği gecede büyük ödül, jüri özel ödülü, kategori ve genç iletişimciler kategorisi ödülleri de verilecek.