Algida Küçük Ağa’nın ailesini bir araya getiriyor

Algida litrelik ürünleri,  yeni marka ismi Algida Keyif ve “Aileyi bir araya getiren lezzet” söylemi ile bu yeni yolculuğunu tüketicilere aktarmak için Küçük Ağa dizisinin yıldızları Birce Akalay, Sarp Levendoğlu ve minik yıldız Emir Berke Zincidi’yi reklamlarına taşıyor.

Tıpkı dizideki gibi anne ve babasını yakınlaştırmaya çalışan Zincidi, reklam filminde ailesine Algida Keyif yeme fikrini veriyor. Aile hep beraber dondurma keyfini yaşarken minik kurnaz yanaklarına birer öpücük kondurmaları için anne ve babasını kandırıyor, tam yaklaştıkları sırada aradan çekiliyor. Annesi ne yaptığını sorunca da Zincidi, dondurmanın bitip bitmediğini kontrol ettiği söylüyor.

Algida Keyif’in yeni ürünü Festival reklam filminde de Zincidi, anne ve babasını Algida Festival çeşidindeki karadut ve vanilyaya benzetiyor. Nedeni sorulunca da anne ve babasına birlikteyken ne kadar güzel olduklarını hatırlatıyor.

Kampanya hakkında bilgi veren Algida Pazarlama Direktörü Leyal Eskin Yılmaz, “2014 senesine rekor ürünle başladık, konumladırma bazında da yenilikler oldu. Bu yılın hem konumlandırma hem de yeni ürün anlamındaki en büyük haberlerinden biri, Algida litrelik ailemizdeki yaşadığımız değişim. Ürünlerimizin adını, ambalajını ve konumlandırmasını baştan sona yeniledik. Tüketicilerde yeni marka konumlamamız ve yeni ürünlerimizin bilinirliğini oluşturmak için de Türkiye’nin en sevilen aile dizisinin yıldızları ile bir araya geldik” dedi.

Künye

Reklamın Başlığı: Algida Keyif

Reklamveren: Unilever              

Reklamveren Temsilcileri: Leyal Eskin Yılmaz, Sevgi Gür

Reklam Ajansı: Alametifarika      

Kreatif Direktörler: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal

Yaratıcı Grup: Odisseas Sevsevme,  Aylin Çelik, Ozan Özüm Özbey,  Erkul Yazgan, Berat Pekmezci, Ozan Küme

Stratejik Planlama: Başar Sarıkaya, Serra Akyel, Ufuk Saygın

Marka Direktörü: Gökhan Akbay

Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Teğin Polat

Prodüksiyon Şirketi         :Erler Film

Prodüktörler: Rezzan Diniz, Aydın Ermiş

Yönetmen: Erol Özlevi

Görüntü yönetmeni: Ömer Kılınç

Post Prodüksiyon: Post43                

Müzik: Jingle House                          

Düzenleme: Hakan Özer

Medya Ajansı: Mindshare

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.