Alex de Souza, reklam için esnaf oldu

Türkiye’de forma giymiş belki de en sevilen yabancı sporcular arasında yer alan Alex de Souza, Türkiye Finans için kamera karşısına geçti. Arda Turan‘ın Türkiye Finans’ın Finansör kartının tanıtımında oynamasının ardından bu sefer Alex de Souza tercümanı ve arkadaşı Samet Güzel‘le rol aldı. Faal Kart için ekran karşısında yerini alan Alex de Souza reklam filminde dikilen heykelinin kırılması durumunda Faal Kart sayesinde sorun yaşamadığını anlatıyor.

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk; Arda Turan ile başladıkları özel reklam kampanyalarına yine tüm dünyada ve Türkiye’de başarısını kanıtlamış Alex de Souza gibi bir isimle devam etmenin banka adına büyük bir katma değer sağladığını belirtti.

Reklam kampanyası, Manual Effect reklam ajansının imzasını taşıyor. Kampanyanın yönetmenliğini Doğan Tanyer üstlenirken, çekim ve prodüksiyonları ise Neverland firması tarafından gerçekleştirildi.

Kampanyanın detayları, Alex de Souza-Samet Güzel, Derya Gürerk ve Manual Effect Başkanı Burak Köprülü’yle yapılan röportajlar Campaign Türkiye Temmuz sayısında…

Künye

Reklamveren: Türkiye Finans

Ürün: Faal Kart

Reklamveren Yetkilisi: Nalan Çiğdem Belgutay

Reklam Ajansı: Manual Effect

Prodüksiyon Firması: Neverland

Yönetmen: Doğan Tanyer

Görüntü Yönetmeni: Pablo Hernandez Smith

Yapımcı: Ayşin Batman, Türker Akkuş

Medya Ajansı: Mindshare

 

 

Çekim hataları

 

Kamera arkası

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.