Albaraka Türk müşterileri gerçek zamanlı açıkhava reklamı yüzü oldu

Albaraka Türk, “Avantajlarıyla Kocaman Gülümseten Kârlı Hesap” kampanyası kapsamında başlattığı ”Reklam Yüzümüz Olmak İster Misin?” projesiyle bir ilke imza attı. Entegre kampanya kapsamında Albaraka Türk müşterileri gerçek zamanlı açıkhava reklamı yüzü oldu.

Mikro siteye fotoğrafını gönderen kullanıcılar dijital reklam panosunda gerçek zamanlı yer aldı.

Açıkhava ve dijital medyanın entegre kullanıldığı kampanyada pek çok farklı teknoloji bir araya geldi. Albaraka Türk, belirlediği lokasyonlardaki dijital megalight’ların yakın çevresindeki insanlara konum hedeflemeli reklam platformu BleshAds aracılığıyla push bildirim gönderdi. Bildirim sonucunda kullanıcılar mikro siteye yönlendirdi. Ardından programatik DOOH teknoloji şirketi Airsqreen altyapısıyla Türkiye’de bir ilk olarak gerçek-zamanlı cross-screen programatik açıkhava kampanyası gerçekleştirdi.

Albaraka Türk müşterileri gerçek zamanlı projeye gülümsemeleriyle katıldı.

“Reklam yüzümüz olmaya ne dersiniz?” bildirimi ile mikro siteye yönlendirilen kullanıcılar, markanın Kârlı Hesap ürünü için akıllı telefonlarıyla çektikleri gülümseyen fotoğraflarını anında dijital megalight’larda yayınlatarak reklam yüzü olma şansını yakaladılar.

28 Şubat tarihinde başlayan proje Taksim Meydan, İstiklal Caddesi ve Kasımpaşa lokasyonlarındaki kullanıcılar ile etkileşime geçmeye devam ediyor.

Reklam künyesi

Reklamveren: Albaraka Türk

Reklamveren Yetkilileri: Hasan Altundağ, Burak Yedek, Talha Erdoğan, Cankat Akman

Medya Ajansı: Arena Media TR

Ajans Ekibi: Öncü Gülmez, Neslihan Delice, Batuhan Durunay, Mert Kuru

Partner Mecralar: Move&Refresh

Kreatif Ajans: Alafortanfoni

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.