artwork

Aksigorta’nın yaratıcı reklam ajansı konkurunu Sharpcake kazandı

2 hafta önce

0

60 yılı aşkın süredir sigortacılık sektöründe hizmet veren Aksigorta, tüm yaratıcı çalışmalarını Sharpcake’e emanet etti. 1960’tan bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşıyan Aksigorta; reklam ve iletişim faaliyetlerinde de yenilik, deneyim ve büyüme odaklı bir yolda ilerliyor. Bu yolculukta Aksigorta’nın yeni dönemdeki yaratıcı ajansını belirlemek için açtığı konkuru Sharpcake kazandı. 

Aksigorta İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, konkur sonucu ile ilgili şunları söyledi: “Aksigorta olarak yeni dönemde Sharpcake ile birlikte çalışacağımız için çok mutluyuz. Tüm yaratıcı iş süreçlerimiz, bu dönemde Sharpcake imzası taşıyacak.”

Sharpcake kurucu ortağı Tayfun Eker ise: “Aksigorta gibi köklü ve bir o kadar yenilikçi bir marka ile bir araya gelmekten dolayı çok mutluyuz. Yeni dönemde sadece bir yaratıcı ajans olarak değil, gerçek bir yaratıcı iş ortağı olarak ürünlerin performansından, veri odaklı iletişime, müşteri deneyiminden, yeni nesil iletişimlere kadar uzanan geniş bir yelpazede markamıza destek olmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Müşteri portföyünde Pegasus, Eczacıbaşı, Penti, adidas, Lay’s, Ruffles, Castrol, İyzico gibi alanında lider markalar bulunan Sharpcake; Aksigorta’nın tam hizmet reklam ajansı olarak, markanın 360 tüm yaratıcı iş süreçlerinden sorumlu olacak.