Site icon Campaign Türkiye

Aksigorta’nın E-Kasko’su İstanbullularla Buluştu

Aksigorta, Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiği elektrikli araç kaskosu e-kasko’yu İstanbul’daki ekranlara taşıdı. Reklam filminde 3 boyutlu bir şarj cihazı ile elektrikli araç illüzyonu 3D teknolojisi ile yer alıyor.

Aksigorta, elektrikli araç kullanıcılarının en büyük korkusu olan pil bitmesi sonucu yolda kalma endişesini ortadan kaldıran e kasko’yu İstanbullularla buluşturdu. Reklam filminin başrolünde 3 boyutlu bir şarj cihazı ile elektrikli araç illüzyonu 3D teknolojisi ile yer alıyor. Elektrikli araçlara özel geniş kapsamlı teminat ve avantajlar sunan e-kasko ürününün iletişimi, 1 ay boyunca Nişantaşı City’s ve 2 hafta süre ile İstanbul’un tüm gözde meydanlarında bulunan icon ekranlarında yer alacak.

Aksigortalı e-kasko sahipleri, yanlış şarj dolumu, aracın tamir olacağı servise mesafe sınırsız çekim, şarj ekipmanlarının çalınması, pil güvencesi ve şarj bitimine karşı destek gibi sadece e -kasko’da bulunan pek çok teminat seçeneğine de sahip oluyor. Aynı zamanda Aksigorta müşterileri E-şarj hizmetinde %10 indirim avantajı da elde edecek. Elektrikli araç kullanıcılarının en büyük kabuslarından biri olan şarj bitmesiyle yolda kalma sorununa da bu poliçe içerisinde güvence tanımlandı. Kullanıcıların bu tedirginliğini e-kasko ile ortadan kaldıran Aksigorta, aracın sürüş- esnasında şarjının bitmesi durumunda İstanbul ili özelinde yerinde şarj hizmeti sağlıyor.

Exit mobile version