artwork

Aksigorta’nın E-Kasko’su İstanbullularla Buluştu

2 ay önce

0

Aksigorta, Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiği elektrikli araç kaskosu e-kasko’yu İstanbul’daki ekranlara taşıdı. Reklam filminde 3 boyutlu bir şarj cihazı ile elektrikli araç illüzyonu 3D teknolojisi ile yer alıyor.

Aksigorta, elektrikli araç kullanıcılarının en büyük korkusu olan pil bitmesi sonucu yolda kalma endişesini ortadan kaldıran e kasko’yu İstanbullularla buluşturdu. Reklam filminin başrolünde 3 boyutlu bir şarj cihazı ile elektrikli araç illüzyonu 3D teknolojisi ile yer alıyor. Elektrikli araçlara özel geniş kapsamlı teminat ve avantajlar sunan e-kasko ürününün iletişimi, 1 ay boyunca Nişantaşı City’s ve 2 hafta süre ile İstanbul’un tüm gözde meydanlarında bulunan icon ekranlarında yer alacak.

Aksigortalı e-kasko sahipleri, yanlış şarj dolumu, aracın tamir olacağı servise mesafe sınırsız çekim, şarj ekipmanlarının çalınması, pil güvencesi ve şarj bitimine karşı destek gibi sadece e -kasko’da bulunan pek çok teminat seçeneğine de sahip oluyor. Aynı zamanda Aksigorta müşterileri E-şarj hizmetinde %10 indirim avantajı da elde edecek. Elektrikli araç kullanıcılarının en büyük kabuslarından biri olan şarj bitmesiyle yolda kalma sorununa da bu poliçe içerisinde güvence tanımlandı. Kullanıcıların bu tedirginliğini e-kasko ile ortadan kaldıran Aksigorta, aracın sürüş- esnasında şarjının bitmesi durumunda İstanbul ili özelinde yerinde şarj hizmeti sağlıyor.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...