artwork

Akıllı saat takmayan akıllı erkeklerin tercihi

2 ay önce

0

Swiss made saat markası WAINER, yeni bir reklam kampanyasına imza attı.

“Akıllı saat takmayan akıllı erkeklerin tercihi” sloganıyla; akıllı saatlere karşı cüretkar bir tavır sergileyen WAINER, bu kampanya ile gerçek saat markalarının öncüsü ve sözcüsü olarak kendini konumlandırıyor.

Asi, cesur ve tarz sahibi tasarımlarıyla dikkat çeken WAINER; ürettiği saatlerin her parçasında kusursuz işçiliği ve modern detayları bir araya getiriyor. WAINER, özgün saat tasarımlarıyla erkeklere sadece zamanı değil, kendilerine duydukları güveni ve kişiliklerini dışa vurma fırsatı da sunuyor. WAINER, yeni reklam kampanyasında kullandığı “Akıllı saat takmayan akıllı erkeklerin tercihi!” sloganıyla birlikte gerçek saat markalarının da sözcülüğü görevini üstleniyor.

Gerçek saat tutkunlarının lider ruhlu, kahraman ve tarz sahibi erkekler olduğuna dikkat çeken reklam kampanyasının strateji ve fikir mimarlığı ise, bugüne dek yine çok konuşulan reklam kampanyalarına imza atan M.A.R.K.A. reklam ajansı ve Ajans Başkanı Hulusi Derici’ye ait.

“İddialı Reklam Filmimizde, WAINER’in Bir Aksesuardan Ziyade Kişiliğinizin Bir İfadesi Olduğunu Farkedeceksiniz”

Serdar Arıkan

WAINER’in her yeni modeliyle adından söz ettirmeye devam edeceğini söyleyen Arıkan Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Arıkan, “Karakteristik duruşuyla benzersiz saat tasarımının sınırlarını zorlayan Swiss made WAINER, kendi kategorisinde ilham alınan ve öncü markalarından biri olma yolunda ilerliyor. Tam da bu sebeple Arıkan Group çatısı altında yer almasından büyük bir mutluluk duyduğumuz WAINER markamızın vizyonuna yakışır bir reklam kampanyası hayata geçirdik. ‘Akıllı saat takmayan akıllı erkeklerin tecihi!’ söylemiyle akıllı, cesur, lider ruhlu ve tarz sahibi erkeklere seslendiğimiz reklam filmimizde, izleyenleri bir saatten fazlasıyla buluşturuyoruz. Çünkü bizim için önemli olan sadece ürünü satmak değil, onlara kendi kişiliklerini ifade eden bir yaşam tarzı sunmak. Türkiye’nin iddialı reklam ajanslarından biri olan M.A.R.K.A ve Kurucusu Hulusi Derici imzası taşıyan reklam filmimizin her karesinde, WAINER’in zamanı gösteren bir aksesuardan ziyade kişiliğinizin bir ifadesi olduğunu farkedeceksiniz.” açıklamalarında bulunuyor.

 

Künye

Reklamveren: Arıkan Group

Reklamveren Yetkilileri: Serdar Arıkan ve Gözde Ok

Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.

Kreatif Direktör: Hulusi Derici, Doğan Mirdoğan

Prodüksiyon Şirketi: Filmevi

Yönetmen: Hulusi Derici